Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 26 січня, 00:13:24

Відбулося засідання Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання

07.06.2021   17:38Агенцiя

Після перерви, викликаної дією карантинних обмежень, відбулося засідання Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання. Засідання провела заступник голови обласної державної адміністрації, голова Координаційної ради Олена Дума.

Під час засідання було обговорено ряд питань щодо проходження у закладах освіти області Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» (Джура)» цього року, підготовки до щорічного Всеукраїнського патріотичного забігу з легкої атлетики в пам’ять про загиблих воїнів «Шаную воїнів, біжу за Героїв України» у 2021 році. Представник Українського інституту національної пам’яті Сергій Бутко поінформував присутніх про невиконання міською радою Новгорода-Сіверського норм Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки». Олена Дума запропонувала додатково опрацювати це питання, звернувши особливу увагу представників правоохоронних органів на невиконання Закону України.

Під час засідання голова Всеукраїнського Об’єднання добровольців Олена Живко розповіла про книгу Сергія Пущенка «Фронтовий кобзар» та запросила всіх бажаючих на презентацію цього видання.

Про започаткування та проведення спортивно-масового фестивалю «Богатир – FEST» ім. Терентія Кореня в селі Блистова Менської територіальної громади поінформував секретар Менської міської ради Юрій Стальниченко. Терентій Корінь — одне з забутих імен нашої недалекої історії. Проведення фестивалю його імені — ще один камінь у підмурівок нашої історичної пам’яті, повернення імен забутих героїв Придесення.

Підсумовуючи, Олена Дума зазначила:

-Обласна Програма національно-патріотичного виховання на 2021-2025 роки повинна забезпечити протягом п’яти років реалізацію заходів національно-патріотичного спрямування, насамперед для дітей та молоді. Але будь-яка програма не здатна сформувати та забезпечити національно-патріотичне виховання при формальному підході. Тільки спільними зусиллями ми можемо досягти бажаних результатів та виховати справжніх патріотів України. Це щодення праця кожного з учасників Ради та всіх причетних до реалізації Програми.

За підсумками засідання ключовими завданнями у сфері національно-патріотичного виховання визначені наступні кроки: подальше проведення заходів національно-патріотичного спрямування з дітьми та молоддю та залучення учасників АТО/ООС, родин загиблих захисників України до проведення зазначених заходів.

Останні новини Чернігівщини

Торік на Чернігівщині не зафіксовано випадків африканської чуми свиней

Торік на Чернігівщині не зафіксовано випадків африканської чуми свиней 17:14

Епізоотична ситуація по інфекційних захворюваннях у галузі тваринництва Чернігівської області на початок 2022 року залишалась стабільною і контрольованою, що свідчить про значний обсяг профілактичних заходів, здійснених фахівцями Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини протягом минулого року.

Денис Шинкаренко - призер чемпіонату України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху

Денис Шинкаренко - призер чемпіонату України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху 13:05

На базі Західного реабілітаційно-спортивного центру в селі Яворів Львівської області у період з 18 по 22 січня 2022 року відбувся чемпіонат України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху.

 Брошура «У разі надзвичайної ситуації або війни»

Брошура «У разі надзвичайної ситуації або війни» 12:59

На сайті Чернігівської облдержадміністрації розміщена брошура «У разі надзвичайної ситуації або війни». Це стислий посібник з порадами, як захистити себе під час небезпечних подій.

1 лютого стартує кампанія зі щеплення від поліомієліту дітей, які не були вакциновані вчасно

1 лютого стартує кампанія зі щеплення від поліомієліту дітей, які не були вакциновані вчасно 12:51

1 лютого в Україні розпочинається кампанія зі щеплення дітей від поліомієліту. Її перший етап охопить дітей віком від 6 місяців до 6 років, які пропустили вакцинацію за Національним календарем, і триватиме три тижні.

Зміна імені – популярна послуга юстиції

Зміна імені – популярна послуга юстиції 12:44

У 2021 році на теренах Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми)відділами державної реєстрації актів цивільного стану було зафіксовано більше тисячі звернень про зміну прізвища, імені або по батькові.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини