Патрульні виявили громадянина, який перебував у розшуку
Інспектори, які патрулюють відрізок автодороги М-01″Київ-Чернігів-Нові Яриловичі″, зупинили за перевищення швидкості автомобіль Scoda.

Поліцейські винесли на водія постанову за ст. 122 (Перевищення встановлених обмежень швидкості руху транспортних засобів більш як на 20 кілометрів на годину) КупАП.
Під час складання адмінматеріалу охоронці порядку перевірили громадянина за інформаційними базами. Таким чином патрульні встановили, що той розшукується УСБУ в Сумській області.
33-річного жителя Сумської області інспектори передали слідчим.
Патрульна поліція Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Звернення до представників засобів масової інформації та мешканців Чернігова 10:58
Шановні представники ЗМІ та чернігівці! Просимо вас уважно поставитися до цього повідомлення та відповідально поширювати будь-яку інформацію, що стосується наявності у ваших домівках світла, води, газу та тепла.
Виокремити актуальні потреби в медицині, освіті та соціальній сфері прикордонних громад Чернігівщини: в регіоні працює команда ЮНІСЕФ 10:57
Вкотре на Чернігівщині – команда Представництва ЮНІСЕФ в Україні. У фокусі візиту – вивчити потреби регіону та визначити напрямки, де може допомогти Фонд.
З пунктами незламності і генераторами: як функціонує Корюківський район після ударів по енергетиці 10:56
Попри складну ситуацію в енергосистемі через ворожі удари по громадах Корюківського району, об’єкти соціальної сфери продовжують працювати. Всюди – на альтернативних джерелах.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:52
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 4 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

23 жовтня: цей день в Україні і світі 09:37
ДЕНЬ 1338 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1338 RUSSIAN AGRESSION