Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 20 січня, 22:04:51

Визначено громадські ініціативи, для реалізації яких надаватиметься підтримка за рахунок коштів обласного бюджету в 2021 році

04.06.2021   12:36Агенцiя

У Департаменті інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської обласної державної адміністрації відбулися перший, другий та третій етапи конкурсу громадських проектів, які фінансуватимуться з обласного бюджету у 2021 році.

Фінансування громадських ініціатив здійснюватиметься в рамках обласної Програми сприяння розвитку громадянського суспільства «Чернігівська громада» на 2021-2023 роки, затвердженої рішенням другої (позачергової) сесії Чернігівської обласної ради восьмого скликання від 26.01.2021 № 19-2/VIIІ.

Представники інститутів громадянського суспільства презентували свої проекти конкурсній комісії. Під час захисту увага акцентувалася на визначених завданнях та цілях розроблених проектів. Також були окреслені основні шляхи і методи їх реалізації. Крім того, члени комісії розглянули кошториси, розроблені громадськими організаціями, заходи та їх заплановану результативність. Усі конкурсні пропозиції оцінювалися членами комісії за чотирма критеріями. Враховувався рівень кадрового і матеріально-технічного забезпечення, попередній досвід конкурсантів, можливість продовження проектів після закінчення їх фінансування.

За результатами оцінювання сформовано наступний рейтинг конкурсних пропозицій:
    Громадська організація «Коло мрій», проект: «Дорога Смаку Чернігівщини» як інструмент підтримки виробників локальних продуктів Чернігівської області» (175 балів).
    Громадська організація «Епоха Свідомості»,
    проект: «Я - патріот» (156 балів).
    Громадська організація «ДЕСНЯНСЬКА ЛІГА НАТУРАЛІСТІВ»,
    проект: «Екоздоров’я на рідних стежинах: здоров’я починається з колиски» (155 балів).
    Громадська організація «УЧАСНИКИ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ НОВГОРОД-СІВЕРЩИНИ», проект: «Наше коріння: герої поруч» (152 бали).
    Громадська організація «Ніжинське археологічне товариство при НДУ ім. Миколи Гоголя», проект: «Українське коріння «Слова о полку Ігоревім» (139 балів).
    Громадська організація «ДЕСНЯНСЬКА ЛІГА НАТУРАЛІСТІВ»,
    проект: «Пам’ятаємо минуле заради майбутнього» (131 бал).
    Громадська організація «Асоціація регіональних засобів масової інформації», проект: «Вакцинація від COVID-19: комунікація імунізації населення у громадах» (128 балів).

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської обласної державної адміністрації

Останні новини Чернігівщини

На ґанку будівлі Поштової монтують ковані металеві поручні та навіс

На ґанку будівлі Поштової монтують ковані металеві поручні та навіс 15:52

Триває реставрація пам’ятки архітектури місцевого значення «Поштова станція губернського казначейства», яка розташована на Валу.

Збільшився розмір плати за видачу та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства

Збільшився розмір плати за видачу та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства 15:45

У зв’язку із збільшенням розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб збільшився й розмір плати за видачу та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства.

85,1% жителів Чернігівщини уклали декларації з лікарем первинної ланки

85,1% жителів Чернігівщини уклали декларації з лікарем первинної ланки 15:37

85,1% жителів Чернігівщини уклали декларації з педіатром, терапевтом чи сімейним лікарем у четвертому кварталі 2021 року.

 Виконком погодив демонтаж 22 рекламних вивісок, які не відповідають дизайн-коду міста

Виконком погодив демонтаж 22 рекламних вивісок, які не відповідають дизайн-коду міста 15:33

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради сьогодні, 20 січня, погодив демонтаж ще 22 тимчасових об’єктів (вивісок), які не відповідають Концепції оформлення зовнішніх фасадів будинків з об’єктами громадського призначення на території м. Чернігова (дизайн-коду міста).

На вул. Шевченка, у районі Чернігівської політехніки, демонтують великогабаритний МАФ

На вул. Шевченка, у районі Чернігівської політехніки, демонтують великогабаритний МАФ 14:48

На вул. Шевченка, навпроти школи №16, проводиться демонтаж великогабаритного МАФу.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини