Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 17 січня, 03:15:52

Діяльність комунальних підприємств обласної ради: досвід, проблеми, пошук перспектив

04.06.2021   09:33Агенцiя

Саме на цих важливих виробничо-фінансових аспектах було акцентовано основну увагу на розширеній нараді очільників та спеціалістів структурних підрозділів підприємств управління комунального майна.

У заході взяли участь голова обласної ради Олена Дмитренко, її перший заступник Ніна Лемеш та заступник Дмитро Блауш, голова постійної комісії обласної ради з питань економічного розвитку, інвестиційної діяльності та здійснення державної регуляторної політики Дмитро Іванов та голова постійної комісії з питань освіти, науки, культури та інформаційної сфери Борис Петренко.

Провів нараду начальник управління комунального майна Василь Куліда.

В ході обговорення виробничих проблем комунальних та дочірніх підприємств обласної ради керівники відзначили важливість таких зустрічей, адже вони дають змогу очільникам комунальних підприємств поділитися досвідом роботи та спільно долучитися до пошуку вирішення проблемних питань задля отримання високих результатів, яких чекають від комунальних підприємств жителі Сіверського краю.

Першим учасники наради розглянули питання про підсумки фінансово-господарської діяльності комунальних підприємств обласної ради за I квартал 2021 року. Начальник аналітичного відділу управління комунального майна Ірина Замерлова представила до уваги присутніх порівняльний аналіз фінансових показників звітного періоду з аналогічними показниками 2020 року, а також проаналізувала виконання показників фінансових планів. Також в доповіді йшлося про вжиття необхідних заходів по виконанню показників фінансових планів у І півріччі 2021 року.

Начальник фінансово-господарського відділу – головний бухгалтер обласної ради Валентина Тур ознайомила присутніх з деякими питаннями щодо виявлених порушень за підсумками проведеної перевірки Держаудитслужбою України. Вона акцентувала увагу на законодавчих аспектах використання бюджетних коштів, переданих комунальним підприємствам як поповнення статутного капіталу.

Також в рамках наради спеціалісти управління комунального майна проаналізували інформацію щодо прийнятих обласною радою регуляторних актів, які стосуються передачі, відчуження та списання майна і об'єктів спільної власності територіальних громад, сіл, селищ, міст області, та ознайомили з особливостями застосування законодавства щодо оренди та страхування комунального майна.

Про нюанси складання податкової звітності комунальних підприємств поінформувала начальник відділу бухгалтерського обліку, звітності та господарського забезпечення – головний бухгалтер управління Олена Павленко.

За результатами наради будуть напрацьовані відповідні рішення, які сприятимуть подальшому поліпшенню фінансово-виробничої діяльності комунальних підприємств обласної ради.

Зведену інформацію про результати фінансово-господарської діяльності комунальних підприємств та фінансову звітність комунальних підприємств можна переглянути за посиланням.

Відділ інформаційного забезпечення виконавчого апарату Чернігівської обласної ради

Останні новини Чернігівщини

Психологічні лайфхаки для позитивного спілкування

Психологічні лайфхаки для позитивного спілкування 12:03

Комунікації правлять світом. Результатом грамотного спілкування у будь-якій сфері життя є гарні відносини та продуктивність.

Психосоматика: що робити, якщо у хворобах винні нерви

Психосоматика: що робити, якщо у хворобах винні нерви 12:00

Кожне п’яте захворювання починається через стрес. Це фактично встановлений факт.

Смачні рецепти вихідного дня: зимові пироги з варенням

Смачні рецепти вихідного дня: зимові пироги з варенням 11:13

Взимку та навесні кондитери рекомендують готувати випічку з варенням. Пропонуємо кілька смачних та нескладних рецептів, які стануть в пригоді господиням.

Гороскоп на тиждень з 17 до 23 січня 2022 року

Гороскоп на тиждень з 17 до 23 січня 2022 року 10:19

Основна подія тижня – це повний місяць у ніч з 17 на 18 січня.

16 січня - День Пам'яті кіборгів в Україні

16 січня - День Пам'яті кіборгів в Україні 10:13

16 січня в Україні вшановують пам'ять захисників Донецького аеропорту та загиблих воїнів.