Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 23 грудня, 22:32:54

Виявлено 76 нових випадків COVID-19

03.06.2021   19:18Агенцiя

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 3 червня в області зафіксовано 76 нових випадків COVID-19.

Захворювання підтверджено у п’ятьох ніжинців, 10 чернігівців, стількох же мешканців Семенівського району. Семеро інфікованих у Борзнянському, шестеро – у Коропському, 16 – у Бахмацькому, двоє – у Ріпкинському районах, По чотири хворих у Ніжинському, Носівському, Ічнянському та Сновському районах, по три – у Менському і Чернігівському, по одному –у Козелецькому районі та у Прилуках. З них 11 осіб госпіталізовано, решта лікується амбулаторно.

На жаль, маємо ще два летальні випадки. Від ускладнень, спричинених вірусом COVID-19, помер 61-річний чоловік зі Сновського району та 83-річна жителька Козелецького. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким померлих.

За минулу добу від коронавірусної інфекції в області одужало 159 хворих. З них 37 чернігівців, восьмеро прилучан, дев’ятеро ніжинців, стільки ж мешканців Прилуцького району. 17 одужавших у Бахмацькому районі, 12 – у Борзнянському, семеро – у Козелецькому, шестеро – у Сновському, двоє – у Варвинському. По чотири хворих одужало у Новгород-Сіверському, Носівському, Семенівському, Корюківському, Ічнянському та Бобровицькому районах, по три – у Сосницькому, Чернігівському, Ріпкинському, Куликівському й Менському, по п’ять – у Коропському й Ніжинському, по одному – у Срібнянському, Талалаївському і Городнянському. З них 24 особи перебували на лікуванні у закладах охорони здоров’я.

Загалом на Чернігівщині 56 946 випадків захворювання COVID-19, з них:
– 54 256 пацієнтів одужало;
– 1 004 — лікується амбулаторно;
– 257 — перебуває на госпіталізації у медзакладах;
– 1332 летальних випадків;
– 97 осіб померли із супутнім діагнозом COVID-19.

За минулу добу в області провели близько 900 досліджень.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські медіа-2025: у пошуках себе та ресурсів 22:00

2025 рік для медіаспільноти Чернігівщини став роком виживання, адаптації та переосмислення ролі медіа в умовах війни, фінансових обмежень і безпекових викликів.

Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 13 разів перевищував допустиму межу 10:56

Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 43-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.

Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості

Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості 10:54

Через неналежне виконання службових обов’язків посадовицею органу місцевого самоврядування під час закупівлі укриттів, бюджету громади у Корюківському районі було завдано понад 700 тисяч гривень збитків. За скоєне фігурантці загрожує до п'яти років позбавлення волі.

В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію

В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію 10:47

Національна служба здоров’я України в партнерстві з Міністерством охорони здоров’я, Міністерством у справах ветеранів, за підтримки проєкту Rehab4U запустила інформаційну кампанію «Зміцнені», присвячену безоплатній реабілітації.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини