Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 24 січня, 22:42:32

Прилуки: фокус-група в рамках проєкту SURGe

02.06.2021   12:00Агенцiя

1 червня заступник міського голови рилук Олександр Сивенко та представники структурних підрозділів міської ради взяли участь у фокус-групі відповідно до етапів впровадження в Чернігівській області пілотної Ініціативи «Сприяння реалізації регіональних інвестиційних проєктів в Україні».

Ініціатива, яка розрахована на кілька років, має намір детально дослідити проблеми і потреби громад в межах відповідних територій (прикордонні території в несприятливих умовах, сільські території в несприятливих умовах, території природно-заповідного фонду, міста - регіональні полюси економічного зростання), допомогти виявити потенціал економічного розвитку, пріоритетні напрямки інвестування публічних коштів, додаткові можливості для співпраці між різними рівнями органів влади.

Учасники онлайн зустрічі з Прилук, Корюківки, Новгород-Сіверського та експерти Ініціативи «Сприяння реалізації регіональних інвестиційних проєктів в Україні» обговорили актуальні питання розвитку громад, досягнення та виклики, потреби та можливості щодо публічного інвестування.

Слід зазначити, що минулого місяця такі окремі фокус-групи експерти мали з представниками від громад-учасниць різних категорій (молодь, підприємці - початківці, зайняті особи, представники бізнесу та громадськості, пенсіонери, люди з інвалідністю й ті, що потрапили у складні життєві обставини, жінки, внутрішньо переміщені особи).

Відділ інвестицій та міжнародної діяльності міської ради

Останні новини Чернігівщини

Поліцейські Чернігівщини викрили підозрюваних у розбійному нападі на мешканців Ніжина

Поліцейські Чернігівщини викрили підозрюваних у розбійному нападі на мешканців Ніжина 18:02

Співробітники управління карного розшуку та кримінального блоку поліції області викрили зловмисників, які причетні до розбійного нападу на 42-річного фермера з Ніжина та його 33-річну знайому. Підозрюваним загрожує до десяти років ув’язнення з конфіскацією майна.

У Чернігівській області 25 січня відбудеться комплексна перевірка системи оповіщення

У Чернігівській області 25 січня відбудеться комплексна перевірка системи оповіщення 17:55

Департамент з питань цивільного захисту та оборонної роботи ОДА 25 січня проводитиме комплексну технічну перевірку територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення Чернігівської області з передачею всіх команд та навчальних повідомлень цивільного захисту до керівного складу районів та міст обласного значення.

За тиждень в Чернігівській області виявлено 2168 нових випадків COVID-19

За тиждень в Чернігівській області виявлено 2168 нових випадків COVID-19 17:53

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, за тиждень (17.01.2022-23.01.2022) в області зафіксовано 2168 нових випадків COVID-19.

У Чернігові проводять евакуацію всіх навчальних закладів через повідомлення про замінування

У Чернігові проводять евакуацію всіх навчальних закладів через повідомлення про замінування 14:01

У Чернігові 24 січня проводять евакуацію всіх навчальних закладів через повідомлення про замінування.

З рук в руки: як документально засвідчити договір міни?

З рук в руки: як документально засвідчити договір міни? 13:22

Бартер – це прямий безгрошовий обмін товарами або послугами. Віндосить давно заклав основи сучасних ринкових відносин, проте не залишився лише на сторінках книжок історії. Договір міни й сьогодні є розповсюдженимспособом засвідчення цивільно-правових відносин.