За минулу добу рятувальники 7 разів залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій та надання допомоги громадянам
Упродовж минулої доби підрозділами Головного управління ДСНС України у Чернігівській області ліквідовано 2 пожежі, з яких 1 в житловому секторі громадян у м. Ніжині та 1 на транспорті біля с. Количівка Іванівської територіальної громади Чернігівського району.
Крім того, рятувальники 4 рази залучалися до надання допомоги населенню та проведення інших невідкладних робіт, а саме, надання допомоги по демеркуризації приміщення, буксирування транспортного засобу, надання допомоги працівникам бригади екстреної медичної допомоги та правоохоронним органам.
Також, групою піротехнічних робіт і підводного розмінування Аварійно-рятувального загону спецпризначення знищено у встановленому порядку 2 артилерійські снаряди калібром 76 мм часів минулих війн, які було виявлено біля с. Вербичі Ріпкинської територіальної громади Чернігівського району.
ГУ ДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 10:00
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортна пригода, 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.
26 лютого: цей день в Україні і світі 08:59
День 1464 Російська агресія - Day 1464 Russian aggression
Анатолій Миколайович Степаненко із Срібнянської громади — Герой України. Посмертно. 16:44
Найвище звання та орден «Золота Зірка» присвоїв своїм Указом Президент Володимир Зеленський. Документ підписаний 24 лютого 2026 року, в четверту річницю повномасштабної війни.
П’ятнадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо власної малолітньої доньки 16:13
Ніжинський міський суд Чернігівської області виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо його доньки. Чоловік проведе за гратами 15 років.
На Чернігівщині росіяни продовжують атаки мирного населення: поліцейські задокументували воєнний злочин 15:22
Вчора ввечері росіяни поцілили дроном по території домогосподарства в одному з сіл Новгород-Сіверського району – поранення зазнав неповнолітній хлопчик, який в цей час був на подвір’ї. Дитину госпіталізували до лікарні.