Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 3 лютого, 10:37:23

Упродовж минулого тижня надзвичайники 44 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

31.05.2021   13:18Агенцiя

Упродовж минулого тижня щоденно в підрозділах Головного управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 184 чоловіки особового складу та 63 одиниці спеціальної техніки.

Вогнеборцями ліквідовано 24 пожежі, з яких 2 виникли на об'єктах, 9 у житловому секторі, 1 в природних екологічних системах та 5 інших. На жаль, у вогні одна людина загинула, ще одна отримала травми. Під час їх гасіння врятовано 1 особу.

Так, 26 травня сталася пожежа в одній з квартир двоповерхового житлового будинку в с. Смолин Чернігівського району. Під час ліквідації займання в помешканні рятувальники виявили тіло 50-річного господаря. Ймовірна причина пожежі наразі встановлюється.

28 травня поблизу с. Липів Ріг Ніжинського району сталося загоряння автомобіля ГАЗ 3302 "ГАЗель". Внаслідок цього, 37-річний чоловік отримав опіки обличчя І-ІІ ступенів. Ймовірна причина виникнення пожежі - несправність електричної системи автомобіля.

29 травня в м. Чернігові під час пожежі в одній з квартир дев'ятиповерхового житлового будинку, що по вул. Всіхсвятській, було врятовано 69-річну господарку помешкання.

Крім того, учора об 11:18 до Служби порятунку "101" надійшло повідомлення про те, що в акваторії річки Десна на території міського пляжу "Золотий берег" тоне людина. Оперативно на місце події прибуло відділення аварійно-рятувальної частини ГУ ДСНС в області. Рятувальники на гумовому човні підпливли до постраждалого, дістали його з води, транспортували на берег і передали медикам.

Фахівці групи піротехнічних робіт та підводного розмінування аварійно-рятувального загону спецпризначення 8 разів залучалися до виконання завдань за призначенням. Знищено у встановленому порядку 13 вибухонебезпечних предметів, а саме: 9 артилерійських снарядів калібром 45, 82, 122, 152 мм, 4 ручні гранати Ф-1 та РГД-33 часів Другої світової війни.

Підрозділи оперативно-рятувальної служби Чернігівщини 20 разів залучалися для надання допомоги та проведення інших невідкладних робіт.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:14

Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 9 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

 Бахмацька громада з Чернігівщини співпрацюватиме з Надвірнянською Івано-Франківської області

Бахмацька громада з Чернігівщини співпрацюватиме з Надвірнянською Івано-Франківської області 09:51

Бахмацька та Надвірнянська громади об’єднали зусилля в межах національного проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади».

3 лютого: цей день в Україні і світі

3 лютого: цей день в Україні і світі 08:30

День 1441 Російська агресія - Day 1441 Russian aggression

Фіктивне навчання для відстрочки: поліція Чернігівщини викрила групу зловмисників, які організували корупційну схему ухилення від мобілізації 17:22

Поліцейські викрили злочинну групу у складі завідувачів навчальних кафедр та викладача одного з вишів у Чернігові, які організували корупційну схему для отримання відстрочки від мобілізації чоловікам призивного віку.

156 немовлят народилося у Чернігові за перший місяць 2026 року

156 немовлят народилося у Чернігові за перший місяць 2026 року 17:19

Протягом січня 2026 року в КНП «Чернігівський пологовий будинок» народилося 156 дітей: 70 хлопчиків та 86 дівчаток.