Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 23 січня, 15:05:01

Сформовано склад Молодіжної ради при Прилуцькій міськраді

29.05.2021   11:10Агенцiя

27 травня відбулися установчі збори з формування складу Молодіжної ради при Прилуцькій міській раді.

Начальник відділу відділу сім'ї, молоді та спорту міської ради Олена Опанасенко доповіла присутнім про роботу Ініціативної групи з підготовки зазначених установчих зборів. На розгляд було подано 35 заяв щодо бажання брати участь у роботі Молодіжної ради.

Молодіжна рада при Прилуцькій міській раді — це постійно діючий колегіальний виборний молодіжний консультативно-дорадчий орган, утворений для забезпечення узгодженості дій у вирішенні питань, які впливають на життя молоді та забезпечення її участі в ухваленні рішень щодо реалізації молодіжної політики.

Молодіжна рада у своїй діяльності керується Конституцією і законами України, указами Президента України, постановами Верховної Ради України, прийнятими відповідно до Конституції та законів України, актами Кабінету Міністрів України, наказами міністерств, актами міської ради, Переглянутою Європейською Хартією участі молоді в громадському житті на місцевому і регіональному рівнях, іншими нормативно-правовими актами у молодіжній сфері, а також положенням про Молодіжну раду.

Діяльність Молодіжної ради ґрунтується на принципах верховенства права, законності, гласності, відкритості, відповідальності, інклюзивності.

Молодіжна рада не може входити до громадських та релігійних об’єднань, політичних партій.

Діє відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 грудня 2018 року № 1198 „Про затвердження типових положень про молодіжні консультативно-дорадчі органи” та обирається один раз на два роки.

За результатами перевірки документів, члени ініціативної групи одноголосно ухвалили рішення про допущення всіх тридцяти п'яти кандидатів до участі в установчих зборах.

Кожен делегат представив себе та свої плани і бачення щодо участі у Молодіжній раді при Прилуцькій міській раді.

Під час проведення установчих зборів було вирішено провести перше засідання Молодіжної ради при Прилуцькій міській раді цього ж дня у ході якого обрано голову Молодіжної ради при Прилуцькій міській раді, його заступника, секретаря та затверджено Положення про Молодіжну раду при Прилуцькій міській раді.

За підсумками голосувань головою Молодіжної ради при Прилуцькій міській раді було обрано ПОТІПАКУ Юлію Вікторівну, членкиню громадської організації "Українська громадська рада", заступником голови Молодіжної ради при Прилуцькій міській раді обрано КОШМАРА Віктора Сергійовича, педагога організатора ЗЗСУ № 14, секретарем — ГОЛОВЧЕНКА Тараса Володимировича, спеціаліста І категорії відділу сім'ї, молоді та спорту міської ради.

Відділ сім'ї, молоді та спорту Прилуцької міської ради

Останні новини Чернігівщини

У Ладанській ОТГ відкрився Центр культури і дозвілля

У Ладанській ОТГ відкрився Центр культури і дозвілля 14:02

20 січня в Ладанській територіальній громаді відкрили Центр культури та дозвілля.

Дует

Дует "Інша тиша" презентував свій новий альбом 14:00

У бібліотеці ім.М.Коцюбинського відбулась презентація другого альбому «Потяг» дуету «Інша Тиша».

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 13:44

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 21 січня по 8:00 22 січня 2022 року

Завдяки черговому етапу реконструкції Журавської школи дітлахи навчаються у теплі і комфорті

Завдяки черговому етапу реконструкції Журавської школи дітлахи навчаються у теплі і комфорті 13:43

Оновленння будівлі одного з найбільших сільських освітніх закладів громади – Журавського, триває вже кілька років поспіль.

У Ніжиніській громаді оптимізують шкільну мережу: закриють школи №12 та 4

У Ніжиніській громаді оптимізують шкільну мережу: закриють школи №12 та 4 11:43

20 січня відбулося засідання чергової 19 сесії Ніжинської міської ради.