Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 25 січня, 07:28:29

Затверджений персональний склад Чернігівської молодіжної міської ради

28.05.2021   10:22Агенцiя

На засіданні восьмої сесії Чернігівської міської ради восьмого скликання 27 травня затвердили персональний склад Чернігівської молодіжної міської ради. До нього увійшли 23 молоді людини, які пройшли конкурсний відбір, співбесіду та рейтингове голосування.

Чернігівська молодіжна міська рада є постійно діючим, представницьким, консультативно-дорадчим органом при Чернігівській міській раді, покликаним забезпечувати узгодженість дій у вирішенні питань щодо реалізації молодіжної політики в місті та забезпечувати участь молоді у прийнятті рішень з даних питань.

У своїй діяльності ЧММР керується Переглянутою Європейською хартією про участь молоді в місцевому та регіональному житті, Конституцією України, Законами України, нормативно-правовими актами Президента України, постановами Верховної Ради України, постановами Кабінету Міністрів України, рішеннями Чернігівської міської ради та її виконавчого комітету міської ради, розпорядженнями міського голови та Положенням про Чернігівську молодіжну міську раду. Основними принципами є: верховенство права, законність, демократизм, гласність, ініціативність, матеріальна незацікавленість, колегіальність, відповідальність та патріотизм.

Основним результатом діяльності є розробка рекомендацій, які мають:
    сприяти прийняттю найбільш якісних рішень органами місцевого врядування та їх структурними підрозділами з питань реалізації молодіжної політики в місті;
    сприяти участі молоді у процесі прийняття всіх рішень з питань реалізації молодіжної політики в місті.

Положення про Чернігівську молодіжну міську раду затверджене рішенням Чернігівської міської ради №5/VІII-7 від 25 лютого 2021 року.

Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Поліцейські Чернігівщини викрили підозрюваних у розбійному нападі на мешканців Ніжина

Поліцейські Чернігівщини викрили підозрюваних у розбійному нападі на мешканців Ніжина 18:02

Співробітники управління карного розшуку та кримінального блоку поліції області викрили зловмисників, які причетні до розбійного нападу на 42-річного фермера з Ніжина та його 33-річну знайому. Підозрюваним загрожує до десяти років ув’язнення з конфіскацією майна.

У Чернігівській області 25 січня відбудеться комплексна перевірка системи оповіщення

У Чернігівській області 25 січня відбудеться комплексна перевірка системи оповіщення 17:55

Департамент з питань цивільного захисту та оборонної роботи ОДА 25 січня проводитиме комплексну технічну перевірку територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення Чернігівської області з передачею всіх команд та навчальних повідомлень цивільного захисту до керівного складу районів та міст обласного значення.

За тиждень в Чернігівській області виявлено 2168 нових випадків COVID-19

За тиждень в Чернігівській області виявлено 2168 нових випадків COVID-19 17:53

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, за тиждень (17.01.2022-23.01.2022) в області зафіксовано 2168 нових випадків COVID-19.

У Чернігові проводять евакуацію всіх навчальних закладів через повідомлення про замінування

У Чернігові проводять евакуацію всіх навчальних закладів через повідомлення про замінування 14:01

У Чернігові 24 січня проводять евакуацію всіх навчальних закладів через повідомлення про замінування.

З рук в руки: як документально засвідчити договір міни?

З рук в руки: як документально засвідчити договір міни? 13:22

Бартер – це прямий безгрошовий обмін товарами або послугами. Віндосить давно заклав основи сучасних ринкових відносин, проте не залишився лише на сторінках книжок історії. Договір міни й сьогодні є розповсюдженимспособом засвідчення цивільно-правових відносин.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини