Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 17 січня, 09:07:54

Підписано Меморандум між Чернігівською ОДА та Державним космічним агентством України

28.05.2021   09:59Агенцiя

27 травня відбулося підписання Меморандуму між Державним космічним агентством України та Чернігівською обласною державною адміністрацією про співробітництво у сфері космічної та науково-технічної діяльності.

Підписання Меморандуму створює правову основу для укладання двосторонніх угод і досягнення додаткових домовленостей із співробітництва та проведення спільних заходів в галузі дистанційного зондування землі на предмет виявлення незаконних видів діяльності.

- Для Чернігівщини проблеми розорювання земель природоохоронного фонду, незаконних використань землі, вирубок лісу та стихійних сміттєзвалищ наскільки актуальна і важлива, що їх вирішення я визначила одним з найважливіших напрямків своєї роботи. Однією зі складових впливу на ситуацію я вважаю реалізацію проєкту зі створення системи моніторингу сміттєзвалищ, сільськогосподарських угідь, моніторингу лісовищ з використанням космічних даних та технологій, - зазначила Анна Коваленко.

За її словами, в результаті факти порушень природоохоронного законодавства матимуть документальне підтвердження. Можна буде побачити, де і як незаконно використовується земля, вирубається ліс і зносять сміття.

- Разом з ініційованим мною суттєвим підвищенням штрафів за розорення берегів річок та озер моніторинг стане дієвою протидією порушникам і нарешті припинить свавілля і безкарність, - сказала голова Чернігівської ОДА.

Цей Меморандум набирає чинності з моменту його підписання і діє протягом п’яти років. Чернігівська область стане пілотним регіоном, на території якого будуть запроваджені інноваційні інструменти супутникового моніторингу використання земель та інших природних ресурсів.
 

Останні новини Чернігівщини

Про військовий облік для жінок

Про військовий облік для жінок 09:04

В Україні з 17 грудня 2021 року набув чинності наказ Міністерства оборони, яким розширено та затверджено перелік галузей і професій для жінок, що повинні перебувати на військовому обліку.

Оборона Замостя. Легенда про Лопату

Оборона Замостя. Легенда про Лопату 08:59

У бібліотеці ім. М.Коцюбинського відбулась презентація першого мальопису від Українського інституту національної пам'яті.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:56

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 16 січня по 8:00 17 січня 2022 року

Єдиний стрілецький день на Чернігівщині. ФОТО

Єдиний стрілецький день на Чернігівщині. ФОТО 08:52

Цієї суботи військовослужбовці Чернігівського батальйону територіальної оборони в межах Єдиного стрілецького дня провели комплексне заняття.

Завершується встановлення прогонових балок на мосту через Снов

Завершується встановлення прогонових балок на мосту через Снов 08:40

Біля міста Сновськ у рамках президентської програми «Велике будівництво» продовжується капремонт 270-метрового мосту на трасі Р-83.