Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 27 липня, 23:47:58

СБУ викрила незаконне зберігання вогнепальної зброї та боєприпасів

27.05.2021   15:46Агенцiя

Співробітники Служби безпеки України викрили мешканця Чернігівської області, який незаконно зберігав вогнепальну зброю та боєприпаси.

Оперативники спецслужби встановили, що працівник одного з мисливсько-риболовецьких підприємств приховав у адміністративній будівлі за місцем роботи нарізну і гладкоствольну вогнепальну зброю, на яку не мав відповідних дозвільних документів.

За наявною інформацією, зловмисник планував налагодити нелегальний продажу зброї та боєприпасів представникам кримінальних кіл.

Під час слідчих дій правоохоронці вилучили:
-пістолет Макарова та 2 магазини до нього;
- нарізну гвинтівку (ТОЗ-8);
- 2 гладкоствольні рушниці;
 - травматичний пістолет (ПСШ-790);
- понад 500 набоїв різного калібру.

Вилучену зброя і боєприпаси направлено для проведення експертиз.

У межах кримінального провадження, розпочатого за ч. 1 ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України, вирішується питання щодо оголошення зловмиснику про підозру. Перевіряється інформація щодо причетності до протиправної діяльності інших осіб та джерел незаконного надходження зброї.

Викриття зловмисника проводилось спільно з Національною поліцією під процесуальним керівництвом прокуратури Чернігівської області.

Пресслужба СБ України в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські поліцейські затримали наркоторговця 15:58

Оперативники Чернігівського районного управління поліції викрили 49-річного чоловіка, який займався незаконними операціями з наркотичними засобами та психотропними речовинами, в тому числі їх незаконним збутом. Зловмисника затримано, йому загрожує до 10 років позбавлення волі.

На Чернігівщині визначили 12 закладів освіти, які отримають кошти на системи резервного електроживлення 15:28

В ОВА затвердили перелік із 12 закладів освіти, які зможуть встановити системи електроживлення за кошти державної субвенції.

Міську стипендію за високі досягнення у навчанні призначили ще двом учням 14:36

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради на засіданні 23 липня ухвалив рішення про встановлення міської стипендії за високі досягнення у навчанні у розмірі 2 100 грн ще двом учням закладів загальної середньої освіти.

Конкурсний комітет визначив перевізника на автобусний маршрут №29С 14:24

24 липня у Чернігівській міській раді під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка відбулося засідання тимчасового міського конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на міських автобусних маршрутах загального користування.

В’ячеслав Чаус зустрівся з прикордонниками, які працюють на Семенівському напрямку 13:33

Очільник Чернігівської обласної військової адміністрації В'ячеслав Чаус працював на північних рубежах області, де разом із начальником 105 прикордонного загону імені князя Володимира Великого Олександром Павликом перевірив готовність підрозділів, які виконують завдання на Семенівському напрямку.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини