Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 20 січня, 12:45:00

У Статут територіальної громади Чернігова внесені технічні зміни

27.05.2021   12:03Агенцiя

На сесії Чернігівської міської ради 27 травня прийняті зміни до Статуту територіальної громади міста Чернігова.

Вони внесені з метою приведення його положень до діючої системи місцевого самоврядування, до діючих положень містобудівної документації та містобудівного законодавства, а також Регламенту Чернігівської міської ради VIII скликання.

Зокрема, у зв’язку з ліквідацією 21.01.2021 Деснянської районної у місті Чернігові ради та 30.11.2020 Новозаводської районної у м. Чернігові ради внесені зміни до Статуту територіальної громади міста Чернігова з метою приведення його положень до діючої системи місцевого самоврядування.

Також, у зв’язку зі скасуванням Правил забудови та використання території м. Чернігова (коригування), на підставі рішення Чернігівської міської ради від  28 грудня 2011 року «Про Тимчасовий порядок використання території м. Чернігова та скасування рішень міської ради» (16 сесія шостого скликання), положення статті 12 та статті 38 Статуту приведені у відповідність до діючих положень містобудівної документації та містобудівного законодавства.

Окрім того, узгоджені положення Статуту територіальної громади міста Чернігова (а саме частин 1- 4 статті 52) та статті 4 Регламенту Чернігівської міської ради VIII скликання щодо участі жителів міста у роботі сесії міської ради.

Докладно з прийнятими змінами, а також з оновленим варіантом Статуту територіальної громади міста Чернігова можна ознайомитися на вебпорталі Чернігівської міської ради в розділі «Публічна інформація» (підрозділ «Проекти рішень міської ради»).

Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Панічний розлад та як із ним впоратися

Панічний розлад та як із ним впоратися 12:34

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, приблизно 264 млн людей у світі — що складає 3,6% населення планети — мають панічні розлади.

Особу, яка викрала грошові кошти з картки лікаря засуджено до позбавлення волі.

Особу, яка викрала грошові кошти з картки лікаря засуджено до позбавлення волі. 12:29

За процесуального керівництва Чернігівської окружної прокуратури особу, яка перебуваючи у лікарні викрала в лікаря картку та зняла з неї грошові кошти, засуджено до позбавлення волі.

Чернігівською окружною прокуратурою до суду направлено обвинувальний акт відносно мешканки м.Черніговаза шахрайство

Чернігівською окружною прокуратурою до суду направлено обвинувальний акт відносно мешканки м.Черніговаза шахрайство 12:22

Чернігівською окружною прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт відносно 20-річної місцевої жительки за заволодіння чужим майном шляхом обману, вчиненому повторно, за попередньою змовою групою осіб (ч.2 ст.190 КК України).

Пройшло обговорення реформи шкільного харчування

Пройшло обговорення реформи шкільного харчування 12:17

На Чернігівщині Держпродспоживслужба спільно з громадською спілкою «СФЕРО» організували зустріч з освітянами Борзнянської громади щодо реформи шкільного харчування

Виставка «Кольоровий світ Ростислава Палецького» у Чернігівському музеї-заповіднику М.М.Коцюбинського

Виставка «Кольоровий світ Ростислава Палецького» у Чернігівському музеї-заповіднику М.М.Коцюбинського 12:01

19 січня в Чернігівському літературно-меморіальному музеї-заповіднику М.М.Коцюбинського було відкрито виставку художніх робіт «Кольоровий світ Ростислава Палецького».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини