Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 27 січня, 09:56:45

Презентація молодіжного паспорту Ніжинської територіальної громади

27.05.2021   09:27Агенцiя

25 травня у стінах виконавчого комітету Ніжинської міської ради відбулася презентація Молодіжного паспорту Ніжинської територіальної громади.

З метою виконання дослідження молодіжно сфери нашої громади об’єдналися представники відділу у справах сім’ї та молоді виконавчого комітету Ніжинської міської ради, Ніжинського міського молодіжного центру Ніжинської міської ради та Молодіжної ради Ніжинської міської ОТГ.

Протягом місяця проводилась робота щодо аналізу історичного аспекту розвитку молоді Ніжина, її статистичних даних, суб'єктів впровадження молодіжної політики, програм розвитку молоді у громаді та осередків об'єднання молодіжних спільнот, об'єктів молодіжної інфраструктури та стихійних улюблених місць збору молоді.

Зустріч відбулася в рамках проекту «Молодіжний працівник в ОТГ» програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) в Чернігівській області. До нас завітали наші помічники – представники регіональної організації громадянського суспільства ГО "Спілка ініціатив Чернігівщини" Павло Пущенко та Андрій Кужель, тренерка та координаторка програми "Молодіжний працівник в ОТГ" Ірина Боднар. Присутні разом проаналізували отримані дані та обговорили можливі подальші кроки реалізації молодіжної політики у нашій громаді.

Також відповідно до інформації, яка надійшла від респондентів молодіжного опитування, було сформовано 10 проектних пропозицій, що претендують на фінансову підтримку від програми DOBRE.

Відділ у справах сім’ї та молоді виконавчого комітету Ніжинської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Поліцейські Чернігівщини закликають громадян не впускати незнайомців до своїх осель

Поліцейські Чернігівщини закликають громадян не впускати незнайомців до своїх осель 09:54

Поліцейські застерігають громадян від невідомих осіб, які можуть представлятися соцпрацівниками чи співробітниками комунальних служб, щоб проникнути до помешкання довірливих людей для скоєння злочину.

Роздрібний продаж світлих нафтопродуктів та газу через мережу АЗС в Чернігівській області у 2021 році

Роздрібний продаж світлих нафтопродуктів та газу через мережу АЗС в Чернігівській області у 2021 році 09:51

Станом на 1 січня 2022р. торгівлю світлими нафтопродуктами і газом для автомобілів у Чернігівській області здійснювали суб’єкти господарювання через 162 автозаправні станції (АЗС).

З тарифом «Твій газ Рівномірний платіж» у листопаді-грудні споживачі зменшили витрати на 3,7 млн грн

З тарифом «Твій газ Рівномірний платіж» у листопаді-грудні споживачі зменшили витрати на 3,7 млн грн 09:48

Тариф «Твій газ Рівномірний платіж» обрало понад 3600 клієнтів ТОВ «Чернігівгаз Збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ».

До органів прокуратури Чернігівської області у 2021 році звернулося майже 5000 громадян

До органів прокуратури Чернігівської області у 2021 році звернулося майже 5000 громадян 09:42

У 2021 року до органів прокуратури Чернігівщини надійшло 4856 звернень, що на 19 % більше ніж у 2020 році (4075), у тому числі 61 – від народних депутатів України.

Прокуратура подаватиме апеляцію на рішення суду про звільнення з під варти депутата, підозрюваного у скоєнні ДТП зі смертельним наслідком

Прокуратура подаватиме апеляцію на рішення суду про звільнення з під варти депутата, підозрюваного у скоєнні ДТП зі смертельним наслідком 09:39

Прокурори оскаржуватимуть в апеляційному порядку рішення Новозаводського районного суду м. Чернігова від 25 січня, яким депутата Бахмацької міської ради, підозрюваного у порушенні правил дорожнього руху, скоєними в стані алкогольного сп’яніння, що спричинило смерть потерпілого (ч. 3 ст. 286-1 КК України), звільнено з під варти під цілодобовий домашній арешт.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини