Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 25 січня, 06:49:13

Комісія з питань безпеки та організації дорожнього руху в місті Чернігові розглянула питання порядку денного

27.05.2021   09:19Агенцiя

Питання щодо належного забезпечення дорожнього руху в м.Чернігові розглядалися 26 травня на засіданні постійної комісії з питань безпеки та організації дорожнього руху.

У роботі комісії під керівництвом заступника міського голови Віктора Геращенка взяли участь представники структурних підрозділів міської ради, комунальних підприємств, представники правоохоронних органів, депутати міської ради та заявники.

У порядку денному зсідання, який формується переважно за пропозиціями юридичних і фізичних осіб, що надходять у зверненнях до міської ради та її профільних структурних підрозділів, було 14 питань. Частина цих пропозицій комісією підтримана. Члени комісії під час розгляду питань враховували як пропозиції депутатів міської ради та жителів міста, а також вимоги нормативних документів, які регулюють питання безпеки дорожнього руху.

Зокрема, комісія підтримати звернення депутата Чернігівської міської ради Регіни Гусак та рекомендувала обладнати пішохідний перехід по вул. Земська(Орджонікідзе) – Полуботка (буд.103). На цій ділянці доволі інтенсивний рух автомобільного транспорту, тому члени комісії одноголосно підтримали таку пропозицію.

Ще одне звернення, яке було підтримане, надійшло до Управління житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради від мешканця Чернігова Скепського А. стосовно встановлення знаків 5.38 «Місце для стоянки»  та таблички до знаку - 7.17 «Інваліди» і нанесення відповідної розмітки по вул. Самострова, буд. 9 та вул. 1-ої Гвардійської Армії, 6.

Також члени комісії розглянули лист Академії Державної пенітенціарної служби щодо встановлення дорожнього знаку 3.35 «Стоянку заборонено» ліворуч вздовж заїзду до навчального корпусу №1 (Гонча, 34) з вулиці Коцюбинського. Після обговорення цього питання, в якому також взяв участь проректор академії Олексій Шеремета, було прийнято рішення рекомендувати встановлення відповідного дорожнього знаку.

Принагідно було погоджено встановлення підвищеного пішохідного переходу біля будинку №69 на вул. П'ятницькій. Раніше на цьому місці був "лежачий поліцейський", але під час проведення ремонтних робіт на даній ділянці дороги ця конструкція була демонтована. Дане рішення було підтримано одноголосно.  

Низку інших питань порядку денного комісія відхилила через недоцільність чи відсутність техніко-економічного обґрунтування. Були й питання, які комісія відправила на доопрацювання, оскільки їх необхідно вивчити більш детально. Рішення щодо них буде прийняте на наступних засіданнях комісії.

Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Поліцейські Чернігівщини викрили підозрюваних у розбійному нападі на мешканців Ніжина

Поліцейські Чернігівщини викрили підозрюваних у розбійному нападі на мешканців Ніжина 18:02

Співробітники управління карного розшуку та кримінального блоку поліції області викрили зловмисників, які причетні до розбійного нападу на 42-річного фермера з Ніжина та його 33-річну знайому. Підозрюваним загрожує до десяти років ув’язнення з конфіскацією майна.

У Чернігівській області 25 січня відбудеться комплексна перевірка системи оповіщення

У Чернігівській області 25 січня відбудеться комплексна перевірка системи оповіщення 17:55

Департамент з питань цивільного захисту та оборонної роботи ОДА 25 січня проводитиме комплексну технічну перевірку територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення Чернігівської області з передачею всіх команд та навчальних повідомлень цивільного захисту до керівного складу районів та міст обласного значення.

За тиждень в Чернігівській області виявлено 2168 нових випадків COVID-19

За тиждень в Чернігівській області виявлено 2168 нових випадків COVID-19 17:53

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, за тиждень (17.01.2022-23.01.2022) в області зафіксовано 2168 нових випадків COVID-19.

У Чернігові проводять евакуацію всіх навчальних закладів через повідомлення про замінування

У Чернігові проводять евакуацію всіх навчальних закладів через повідомлення про замінування 14:01

У Чернігові 24 січня проводять евакуацію всіх навчальних закладів через повідомлення про замінування.

З рук в руки: як документально засвідчити договір міни?

З рук в руки: як документально засвідчити договір міни? 13:22

Бартер – це прямий безгрошовий обмін товарами або послугами. Віндосить давно заклав основи сучасних ринкових відносин, проте не залишився лише на сторінках книжок історії. Договір міни й сьогодні є розповсюдженимспособом засвідчення цивільно-правових відносин.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини