Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 11 липня, 23:46:06

Триває ремонт другої половини мосту через ріку Остер на об'їзній Ніжина

26.05.2021   14:31Агенцiя

Міст через річку Остер на об'їзній Ніжина - одна із семи штучних споруд, які оновлюються в рамках ремонту 75-кілометрової ділянки Ніжин - Прилуки на дорозі Р-67 Чернігів - Ніжин - Прилуки - Пирятин.

Наразі підрядник завершив роботи на правій смузі руху. Тепер почав працювати на лівій. Довжина мосту - 39,6 метрів. Збудований у 1987 році.

 
 
В процесі оновлення на мосту ремонтують поверхні плит прогонової будови та елементів опор, поздовжні шпонкові стики плит прогонової будови, влаштовується монолітна плита проїзної частини, встановлюються деформаційні шви, влаштовується проїзна частина мосту та тротуари, робиться гідроізоляція, захисний шар, нове асфальтобетонне покриття, нова оцинкована мостова огорожа, захисне покриття на пішохідній зоні, робиться сполучення мосту з підходами, досипаються укоси земляного насипу мосту, які укріплять монолітним залізобетоном, влаштовуються водоскидні лотки.

Підрядна організація - ТОВ "СПІЛЬНЕ УКРАЇНСЬКО-НІМЕЦЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО "АВТОСТРАДА".

Нагадаємо, у 2020 році стартували роботи з поточного середнього ремонту 75-кілометрової ділянки Ніжин - Прилуки на трасі Р-67 Чернігів - Ніжин - Прилуки - Пирятин (км 79 + 601 - км 154 + 468). Ремонтом охоплено відрізок дороги від перехрестя з трасою М-02 Кіпті – Глухів – Бачівськ до пересічення з трасою Н-07 Київ – Суми – Юнаківка. У 2020 році оновлено покриття між Прилуками та Ніжином, у 2021 році проводяться роботи на об'їзній Ніжина.

Автодорога Р-67 Чернігів - Ніжин - Прилуки - Пирятин поєднує між собою міжнародні автодороги М-01 Київ – Чернігів – Нові Яриловичі, М-02 Кіпті – Глухів – Бачівськ, М-03 Київ – Харків – Довжанський та національну Н-07 Київ – Суми – Юнаківка. Є найкоротшим виходом з центральної України (Полтава, Кропивницький, Дніпро) у напрямку країн Балтії через КПП «Нові Яриловичі». Забезпечує зв'язок між Чернігівською і Полтавською областями.

У 2021 році планується також почати оновлення інших ділянок траси Р-67. Оголошені тендери на ремонт ділянок Чернігів - Ніжин та від Прилук до межі з Полтавською областю.

Заплановано також встановити на оновленій дорозі Р-67 WIM-майданчика для зважування вантажівок у русі у Талалаївці.

В рамках Програми президента України "Велике будівництво" у 2021 році у Чернігівській області планується відремонтувати 182 кілометри доріг державного значення.

 

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу міжрегіональної організованої злочинної групи, яка створила нарколабораторію промислових масштабів 16:42

Слідчі поліції Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо членів організованої злочинної групи. Фігуранти створили потужну лабораторію з виготовлення психотропів з подальшим їх збутом оптовими партіями до різних областей України. Злочинний прибуток наркоділків щомісяця сягав понад 25 мільйонів гривень.

Дігтярівський професійний аграрний ліцей здійснює підготовку кадрів для сільського господарства 16:10

Наразі в закладі освіти триває вступна кампанія, а отже кожен випускник дев'ятого або одинадцятого класу може стати учнем цього профтеху.

У Чернігові демонтують ще понад 30 незаконних тимчасових споруд 15:47

На засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 9 липня 2025 року погодили рішення комісії з демонтажу тимчасових споруд. Йдеться про 32 об'єкти, які були встановлені без дозвільних документів у різних частинах міста.

У Прилуках поліцейські разом із рятувальниками продовжують проводити профілактичні рейди у місцях відпочинку поблизу водойм 15:07

Інспектори служби освітньої безпеки Прилуцького районного відділу поліції спільно з співробітниками ДСНС проводять профілактичну роботу серед населення, яка спрямована на запобігання нещасним випадкам під час літнього відпочинку біля води.

Поширював злочинний вплив та керував вчиненням злочинів – до 9 років за ґратами засуджено жителя Ніжинського району 14:47

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури вироком Ніжинського міськрайонного суду затверджено угоду про визнання винуватості та визнано винним жителя Ніжинського району у встановленні та поширенні злочинного впливу, втягненні неповнолітнього у протиправну діяльність, незаконному придбанні та зберіганні з метою збуту особливо небезпечного наркотичного засобу, незаконному зберіганні наркотичних засобів без мети збуту, крадіжці та вимаганні (ч. 3 ст. 27 ч. 4 ст. 185, ч. 4 ст. 189, ч. 2 ст. 255-1, ч. 1 ст. 304, ч. 2 ст. 307, ч. 1 ст. 309 КК України).