Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 25 травня по 8:00 26 травня 2021 року.
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 3 пожежі, 1 випадок виявлення та знищення боєприпасів часів Другої світової війни. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 3 особи постраждали.
Дорожньо-транспортні пригоди – 1 (Управління превентивної діяльності ГУ НП в Чернігівській області):
В м. Прилуки на перехресті вулиць Ю. Коптєва та Київської о 22 год. 51 хв. 25 травня водій автомобіля «ВАЗ 2115» здійснив наїзд на пішоходів, які перетинали проїжджу частину дороги в межах нерегульованого пішохідного переходу. Внаслідок пригоди три пішоходи отримали тілесні ушкодження різного ступеня важкості та каретою екстренної медичної допомоги були доставлені до Прилуцької міської лікарні для подальшого обстеження.
Пожежі – 3:
пожежі в житловому секторі – 2:
- в м. Прилуки в господарстві по вул. Житня, 175 о 22 год. 22 хв. 25 травня сталася пожежа житлового будинку (6х8 м, стіни цегляні, покрівля шиферна). Вогнем пошкоджено перекриття на площі 9 кв.м. Причина та збиток встановлюються;
- в с. Смолин Чернігівського району (Гончарівська ТГ) по вул. Новій, 16/1 о 01 год. 18 хв. 26 травня сталася пожежа в квартирі двоповерхового багатоквартирного житлового будинку. Вогнем пошкоджено підлогу на площі 1 кв.м та майно. Причина та збиток встановлюються. На місці пожежі виявлено тіло господаря, 1969 року народження.
інші пожежі –1:
- біля с. Киїнка Чернігівського району (Киїнська ТГ) на відкритій території о 16 год. 22 хв. 25 травня сталася пожежа відпрацьованих автомобільних шин на площі 20 кв.м. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи.
Виявлення та знищення боєприпасів часів Другої світової війни – 1:
Групою піротехнічних робіт та підводного розмінування ГУ ДСНС України у Чернігівській області о 16 год. 15 хв. 25 травня знищено 2 артилерійські снаряди калібру 45 мм часів Другої світової війни, які були виявлені в ході технічного обстеження місцевості біля с. Вербичі Чернігівського району (Ріпкинська ТГ).
Гідрологічна ситуація:
На р. Дніпро та на р. Десна вище с. Морівськ спостерігається спад рівнів води.
На р. Десна сформувались піки весняної повені:
15 травня біля с. Розльоти з відміткою 550 см над нулем поста;
19 травня біля м. Новгород-Сіверський з відміткою 467 см над нулем поста;
21травня біля смт Макошине з відміткою 470 см над нулем поста;
21-24 травня біля м. Чернігова з відміткою 410 см над нулем поста.
На р. Десна біля с. Моровськ продовжується формування піка весняної повені.
Радіаційний фон:
На території області радіаційний фон зареєстровано в межах 10-14 мікрорентген/годину, в тому числі: Чернігів – 11 мкр/год., Ніжин – 12 мкр/год., Прилуки – 14 мкр/год., Остер – 13 мкр/год., Покошичі – 14 мкр/год, Семенівка – 12 мкр/год., Сновськ – 10 мкр/год.
Прогноз погоди:
За прогнозом облгідрометеоцентру на території області з 20 години 25 травня по 20 годину 26 травня очікується мінлива хмарність, вночі без істотних опадів, вдень короткочасний дощ, місцями гроза. Вітер південно-західний 5-10 м/с. Температура вночі 9-14º, вдень 19-24º тепла. По м. Чернігову температура вночі 11-13º, вдень 20-22º тепла.
Останні новини Чернігівщини
Поліція Ніжина затримала причетного до хуліганства у громадському транспорті 17:08
Поліцейські Ніжинського районного управління поліції затримали чоловіка, який зайшов до маршрутного автобуса з предметом, схожим на гранату, та демонстрував її пасажирам.
Ментальне здоров’я та реінтеграція: у Чернігові фахівці обговорили підтримку звільнених з полону 16:07
Про реінтеграцію та підтримку людей після полону говорили під час навчального заходу, який відбувся сьогодні в змішаному форматі у межах Всеукраїнської програми ментального здоров'я «Ти як?», ініційованої Оленою Зеленською.
Вдарила ножем у живіт: на Ніжинщині поліцейські затримали підозрювану у завданні тяжких тілесних ушкоджень співмешканцю 14:49
Поліцейські відділення поліції №3 (м. Борзна) Ніжинського районного управління поліції затримали 39-річну жінку, яка під час конфлікту, на ґрунті спільного розпиття алкоголю, поранила ножем свого співмешканця.
Тимчасове обмеження руху транспорту у зв’язку з аварійно-ремонтними роботами 14:15
Інформуємо мешканців міста та учасників дорожнього руху, що у зв’язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт на водопроводі діаметром 200 мм по вулиці Оборонців Чернігова та ліквідацією провалу асфальтобетонного покриття, який утворився внаслідок вимивання ґрунту, з 11 по 19 червня 2026 року буде тимчасово обмежено рух транспорту.
Спільно захистити кожну дитину від жорстокого поводження: як налагодити взаємодію всіх дотичних служб – на тематичному круглому столі 13:20
Захист дітей від жорстокого поводження – один із пріоритетних напрямків державної політики. До цього процесу мають бути залучені всі дотичні структури: органи державної влади, місцевого самоврядування, правоохоронні органи, заклади освіти, охорони здоров'я, соціальні служби та громадський сектор.