Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 17 січня, 10:23:58

Прилуки: відбулося засідання виконавчого комітету міської ради

26.05.2021   09:11Агенцiя

25 травня у сесійній залі міської ради, під головуванням міського голови Ольги Попенко, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Прилуцької міської ради.

Члени виконавчого комітету заслухали директора комунального підприємства «Прилукитепловодопостачання» Андрія Гавриша з питання «Про погодження інвестиційної програми комунального підприємства «Прилукитепловодопостачання» Прилуцької міської ради з централізованого водопостачання та водовідведення на 2021 рік».

Своїм рішенням виконавчий комітет погодив інвестиційну програму комунального підприємства а також фінансовий план використання коштів для виконання Інвестиційної програми.

У ході засідання члени виконавчого комітету заслухали питання порядку денного, зокрема, «Про відзначення Дня Конституції України в місті Прилуки у 2021 році» та «Про затвердження плану заходів із відзначення в місті Прилуки у 2021 році Дня Державного Прапора України та 30-ї річниці незалежності України», з яких доповіла начальник відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю міської ради Олена Александрова.

«Про затвердження списку кандидатів на відзначення Стипендією Прилуцького міського голови» та «Про затвердження списку кандидатів на відзначення одноразовою грошовою винагородою», проінформувала в.о. начальника управління освіти міської ради Ольга Колошко.

Члени виконавчого комітету заслухали інформації керівників комунальних підприємств щодо затвердження звітів про виконання фінансових планів та фінансових звітів комунальних підприємств.

Начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та оборонної роботи міської ради Володимир Бакунов проінформував з питання «Про утворення надзвичайної міської протиепізоотичної комісії у новому складі та затвердження Положення про неї у новій редакції».

«Про переведення квартири у нежитлове приміщення» та «Про розміщення зовнішньої реклами» доповів начальник управління містобудування та архітектури міської ради Віктор Тесленко.

Олена Ворона, начальник фінансового управління міської ради, проінформувала присутніх із фінансових питань.

У ході засідання члени виконавчого комітету заслухали й обговорили усі питання порядку денного та ухвалили відповідні рішення.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Прилуцької міської ради

Останні новини Чернігівщини

«Політична шахівниця» № 16: спільна заява Кличка та Атрошенка, роздуми про кандидата від «ЄС», тінь перевиборів у Прилуках

«Політична шахівниця» № 16: спільна заява Кличка та Атрошенка, роздуми про кандидата від «ЄС», тінь перевиборів у Прилуках 09:37

Представляємо увазі наших читачів новий випуск проекту «Політична шахівниця», присвяченого ключовим подіям, явищам та тенденціям суспільно-політичного життя Чернігівщини.

Чернігівські лучники стали чемпіонами України

Чернігівські лучники стали чемпіонами України 09:13

Чемпіонат України зі стрільби з лука в приміщенні серед дорослих та юніорів відбувся у м.Суми, 10-13 січня 2022 року.

Турнір з міні-футболу пам’яті Мирослава Мандрика

Турнір з міні-футболу пам’яті Мирослава Мандрика 09:09

У спортивній залі Чернігівської спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з футболу «Юність» 14 січня відбувся щорічний традиційний турнір з міні-футболу пам’яті Заслуженого тренера України Мирослава Даниловича Мандрика, який більше 30 років пропрацював тренером у школі «Юність».

Про військовий облік для жінок

Про військовий облік для жінок 09:04

В Україні з 17 грудня 2021 року набув чинності наказ Міністерства оборони, яким розширено та затверджено перелік галузей і професій для жінок, що повинні перебувати на військовому обліку.

Оборона Замостя. Легенда про Лопату

Оборона Замостя. Легенда про Лопату 08:59

У бібліотеці ім. М.Коцюбинського відбулась презентація першого мальопису від Українського інституту національної пам'яті.