Неуважність за кермом призводить до ДТП
Вчора ввечері на вулиці Івана Мазепи сталася ДТП за участю чотирьох автомобілів. На щастя, обійшлося без постраждалих.
Патрульні, які прибули на місце пригоди з’ясували, що 61-річний водій маршрутного транспортного засобу під час руху відволікся та здійснив зіткнення з автомобілем HYUNDAI, що рухався у попутному напрямку.
Через зіткнення автівка HYUNDAI стала некерованою та здійснила зіткнення з попутним автомобілем RENAULT, який в свою чергу продовжив некерований рух та здійснив зіткнення з автомобілем ВАЗ.
Загалом механічних пошкоджень зазнали чотири автомобілі.
Інспектори склали на водія маршрутки адміністративний протокол за ст. 124 (Порушення ПДР, що призвело до ДТП) Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Подальшу його долю вирішить суд.
Патрульна поліція Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України 16:34
З 27 до 29 квітня у Києві відбувся Чемпіонат України з настільного тенісу серед спортсменів до 18 років з порушеннями слуху.
Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП 14:09
На Чернігівщині поліцейські викрили схему незаконного ухилення від військової служби, яку організувала військовослужбовиця одного з районних ТЦК та СП. Підозрювана мала доступ до автоматизованої системи «Оберіг» та знімала військовозобов’язаних з обліку.
Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів 10:52
Національному університету «Чернігівська політехніка» передали допомогу від Благодійного фонду «Help-Ua».
У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція 09:21
У селі Вознесенське Киселівської громади Чернігівського району розпочала роботу нова поліцейська станція. Відтепер безпековою ситуацією та потребами понад 5 тисяч жителів громади опікуватиметься поліцейський офіцер Олександр Волковський.