Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 20 січня, 22:33:37

Судові охоронці Чернігівщини та Київщини провели спільний тактико-спеціальний вишкіл

25.05.2021   11:29Агенцiя

Суботнім ранком біля Чернігівського районного суду - велелюдно. На об'єкті охорони в повному екіпіруванні сконцентровані посилені наряди співробітників Служби судової охорони. Зі столичного регіону прибула група швидкого реагування та підрозділ особистої охорони суддів.

За легендою -  у цей час у стінах суду проводиться резонансне засідання.

Біля центрального входу зібрався чималий натовп молодиків, які своєю поведінкою показують, що прийшли сюди не з добрими намірами. Ведуть себе зухвало, намагаючись проникнути всередину. Перед судовими охоронцями стоїть завдання за будь-якого розвитку ситуації забезпечити громадський порядок, не допустити проявів неповаги до суду та інших протиправних дій. Щоб суддя мав змогу виконати свою роботу - вчинити правосуддя неупереджено і без тиску. При цьому, однією з першочергових задач залишається всебічна охорона усіх учасників судового процесу.

- У навчаннях було задіяно близько півсотні судових охоронців. Особливо цінним для особового складу чернігівського регіону стала участь колег з Київщини. Приїхали судові охоронці з великим досвідом роботи у групах швидкого реагування, а також підрозділах особистого захисту суддів, щоб на власному прикладі продемонструвати правильність та послідовність тактики дій, - прокоментував начальник територіального управління Служби судової охорони у Чернігівській області Олександр Рибак.  

Такі навчання є невід'ємною частиною служби, кажуть судові охоронці. Щоразу відпрацьовуються різні ситуації, на різних об’єктах охорони. Треба бути готовими миттєво вжити заходів реагування і злагоджено протидіяти небезпеці.

Цього разу планом передбачено декілька навчальних питань. Зокрема, стримування натовпу та перекриття вільного доступу до зали засідань, відпрацювання тактичних прийомів при евакуації судді та адвоката, видалення із зали і передача до рук Нацполіції найбільш активних порушників громадського порядку.

Виконання завдань значно ускладнюється специфікою самої будівлі райсуду. Вузькі коридори та невелике приміщення зали засідань обмежують маневрування нарядів, масивні стіни перешкоджають проходженню сигналу радіозв'язку. Щоб правильно виконати завдання і досягти бажаного ефекту, важливо врахувати всі моменти. Адже в реальному житті часу на зволікання немає. Власне для цього й організовуються тактико-спеціальні навчання

Останній етап - підведення підсумків. Детально проаналізували дії кожного підрозділу, вказавши, на що треба звернути посилену увагу. Керівники навчань відзначили, що співробітники із завданнями впоралися, продемонструвавши належний рівень підготовки.

Останні новини Чернігівщини

На ґанку будівлі Поштової монтують ковані металеві поручні та навіс

На ґанку будівлі Поштової монтують ковані металеві поручні та навіс 15:52

Триває реставрація пам’ятки архітектури місцевого значення «Поштова станція губернського казначейства», яка розташована на Валу.

Збільшився розмір плати за видачу та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства

Збільшився розмір плати за видачу та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства 15:45

У зв’язку із збільшенням розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб збільшився й розмір плати за видачу та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства.

85,1% жителів Чернігівщини уклали декларації з лікарем первинної ланки

85,1% жителів Чернігівщини уклали декларації з лікарем первинної ланки 15:37

85,1% жителів Чернігівщини уклали декларації з педіатром, терапевтом чи сімейним лікарем у четвертому кварталі 2021 року.

 Виконком погодив демонтаж 22 рекламних вивісок, які не відповідають дизайн-коду міста

Виконком погодив демонтаж 22 рекламних вивісок, які не відповідають дизайн-коду міста 15:33

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради сьогодні, 20 січня, погодив демонтаж ще 22 тимчасових об’єктів (вивісок), які не відповідають Концепції оформлення зовнішніх фасадів будинків з об’єктами громадського призначення на території м. Чернігова (дизайн-коду міста).

На вул. Шевченка, у районі Чернігівської політехніки, демонтують великогабаритний МАФ

На вул. Шевченка, у районі Чернігівської політехніки, демонтують великогабаритний МАФ 14:48

На вул. Шевченка, навпроти школи №16, проводиться демонтаж великогабаритного МАФу.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини