Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 5 травня, 11:05:50

З початку року на Чернігівщині виявлено та демонтовано 8 нелегальних АЗС

25.05.2021   09:28Агенцiя

В області триває робота щодо протидії нелегальній торгівлі нафтопродуктами. Так, у поточному році відпрацьовано 492 суб’єкти господарювання, які мають ознаки порушення вимог законодавства у сфері обігу пального.

За результатами проведених заходів станом на 18 травня виявлено 128 порушень. По 17 з них складено адміністративні протоколи, по 4 — розпочато кримінальні провадження, а по 113 — винесено приписи про усунення порушень.

Окрім того, нараховано штрафних та фінансових санкцій на суму 54 тис. грн, стягнуто — 53,4 тис. гривень.

За повідомленням Департаменту розвитку економіки та сільського господарства ОДА, цьогоріч з незаконного обігу вилучено 971,6 тонни пально-мастильних матеріалів вартістю понад 22 мільйони гривень, а також обладнання – на суму 170 тисяч гривень.

— За даними Інтернет-ресурсу www.perevirazs.info на території Чернігівській області відсутні діючі нелегальні АЗС. Але за останній час до обласної державної адміністрації надійшло 10 звернень від народних депутатів України про нелегальне виробництво та збут пального на території України. Тож необхідно консолідувати наші зусилля та перевірити отриману інформацію, у разі виявлення порушень – усунути їх в найкоротші терміни, — звернувся Олександр Савченко до членів робочої групи, підбивати підсумки наради.

Останні новини Чернігівщини

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області презентували сервіс податкового супроводу ветеранського підприємництва

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області презентували сервіс податкового супроводу ветеранського підприємництва 12:25

Сьогодні у Чернігові в Офісі податкових консультантів презентували нову послугу для захисників та захисниць України - податковий супровід ветеранського підприємництва.

 Земельні питання, підготовка до опалювального сезону та міжнародна співпраця: підсумки 47-ї сесії

Земельні питання, підготовка до опалювального сезону та міжнародна співпраця: підсумки 47-ї сесії 10:04

В суботу, 2 травня, відбулася 47-ма сесія Чернігівської міської ради VIII скликання. Участь у пленарному засіданні взяли 28 депутатів і депутаток.

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Чернігівському районі

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Чернігівському районі 10:01

Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинула неповнолітня.

4 травня: цей день в Україні і світі

4 травня: цей день в Україні і світі 09:59

День 1531 Російська агресія - Day 1531 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини