Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 19 липня, 09:45:07

Ніжин: відбулася щотижнева оперативна нарада. Рівень захворюваності на COVID-19 знижується

24.05.2021   11:17Агенцiя

24 травня відбулася щотижнева оперативна нарада під керівництвом першого заступника міського голови Федора Вовченка.

Керівники медичних установ прозвітували, що стан захворюваності на COVID-19 за минулий тиждень знизився.

На сьогодні на стаціонарному лікуванні знаходиться 35 пацієнтів з діагнозом COVID–19 та 9 – з діагнозом пневмонія.

На амбулаторному лікуванні перебуває 60 осіб з підтвердженим діагнозом COVID-19, на самоізоляції знаходиться 81 контактна особа.

Продовжується період щеплення від коронавірусної хвороби. Отримано 300 доз монодозної вакцини CoronaVac, проведено 37 щеплень. Планується розпочати ревакцинацію вакциною AstraZeneca, в першу чергу, медичних працівників та працівників мобільної бригади.

Відповідно до Постанови про критерії епідемічної небезпеки на сьогодні епідеміологічна ситуація в місті не перевищує 6 основних показників.

За минулий тиждень у пологовому будинку народилося 17 дітей, з них: 7 хлопчиків та 10 дівчаток.

Керівники відділів та управлінь поінформували про проведену роботу на минулому тижні та окреслили плани на поточний.

25 травня відбудеться ЗНО з англійської мови, 28 травня ЗНО – з математики.
27 травня у школах відбудеться свято Останнього дзвоника, з 28 травня по 31 травня у дошкільних навчальних закладах проведуть випускні.

Перший заступник міського голови Федір Вовченко звернув увагу управління житлово-комунального господарства та будівництво на процедуру проведення тендерів, на гарантії якості виконання робіт.

Обговорили питання демонтажу недобудови на території ЗОШ №6.

Відділ інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій з громадськістю

Останні новини Чернігівщини

На Ніжинщині поліцейські затримали жінку, яка підозрюється у вбивстві своєї матері 17:17

Оперативники кримінальної поліції відділення №3 (м. Борзна) Ніжинського райуправління поліції затримали 56-річну мешканку Борзни, яка завдала своїй матері смертельних тілесних ушкоджень. Жінку помістили до ізолятора тимчасового тримання.

У Чернігові дитина випала з вікна: поліція розслідує обставини травмування хлопчика 16:37

Співробітники Чернігівського районного управління поліції розслідують обставини, за яких хлопчик 2022 року народження випав з вікна другого поверху. Наразі дитину госпіталізовано до лікарні.

«Пліч-о-пліч: згуртовані громади»: Новгород-Сіверська громада отримала від партнерів зі Львівщини пожежний автомобіль 16:16

Днями в межах проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» Новгород-Сіверську ТГ відвідала делегація Мурованської територіальної громади Львівської області на чолі із сільським головою Богданом Свистуном.

Поліція розслідує обставини ДТП в Корюківському районі, в якій травмувалися двоє неповнолітніх пасажирів 15:42

Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом ДТП на автодорозі Холми-Жукля Корюківського району, внаслідок якої постраждали двоє неповнолітніх.

«Просвіт пам’яті»: медики Михайло-Коцюбинської громади вшанували загиблого колегу 15:11

Молодший сержант Олексій Шестаков народився 9 березня 1976 року у Донецьку. Там же у 1992 році закінчив школу. Після навчання у Донецькому державному медичному університеті молодий стоматолог у 1998 році приїхав до Чернігова проходити інтернатуру за розподілом в Чернігівській міській лікарні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини