За отримання неправомірної вигоди затримано двох співробітників Управління патрульної поліції
20 травня у Чернігові викрито двох поліцейських батальйону Управління патрульної поліції в Чернігівській області за фактом одержання неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 КК України).
Старший лейтенант та капрал налагодили механізм вимагання та отримання неправомірної вигоди від мешканців міста за непритягнення їх до адміністративної відповідальності нібито за керування транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння.
Під час чергової передачі коштів поліцейських затримано. При них вилучено 12 тис. грн.
Оперативний супровід здійснювали співробітники Чернігівського управління Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України.
Досудове слідство у кримінальному провадженні триває. Наразі вирішується питання щодо обрання підозрюваним запобіжних заходів.
Пресслужба Чернігівської обласної прокуратури
Останні новини Чернігівщини
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області презентували сервіс податкового супроводу ветеранського підприємництва 12:25
Сьогодні у Чернігові в Офісі податкових консультантів презентували нову послугу для захисників та захисниць України - податковий супровід ветеранського підприємництва.
Земельні питання, підготовка до опалювального сезону та міжнародна співпраця: підсумки 47-ї сесії 10:04
В суботу, 2 травня, відбулася 47-ма сесія Чернігівської міської ради VIII скликання. Участь у пленарному засіданні взяли 28 депутатів і депутаток.
Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Чернігівському районі 10:01
Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинула неповнолітня.
4 травня: цей день в Україні і світі 09:59
День 1531 Російська агресія - Day 1531 Russian aggression