Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 23 січня, 15:09:58

Анна Коваленко: Підписаний Меморандум посилить ефективність співпраці влади та бізнесу

20.05.2021   10:13Агенцiя

Анна Коваленко від імені облдержадміністрації, Сергій Меженний від Чернігівського обласного об’єднання організацій роботодавців, керівники ТОВ «Чернігівський автозавод», «Чернігівський ковальський завод» та «Український кардан» підписали сьогодні Меморандум про співпрацю та узгоджені дії.

Кінцева мета документа — підвищення рівня платоспроможності мешканців області, збільшення їхніх трудових доходів та поліпшення добробуту. Досягти цього, на переконання учасників зустрічі, можна завдяки стабільному економічному розвиткові регіону, що ґрунтується на ефективному соціальному партнерстві бізнесу та влади.

— Одним з пріоритетів ОДА є виведення Чернігівщини до десятки областей з найвищим рівнем заробітної плати, — зазначила Анна Коваленко. — Мета майже недосяжна, але ми до неї йдемо. Працюємо для цього в кількох напрямках. Один із них — допомога розвиткові підприємств. Натомість від них чекаємо підвищення заробітної плати працівників. Підписаний сьогодні Меморандум фіксує наші наміри.

Перш ніж підписати Меморандум, голова облдержадміністрації оглянула виробничі цехи підприємств, обговорила з їхніми керівниками проблеми та можливі шляхи їх вирішення. Серед основних — розширення ринків збуту продукції та пошук нових замовників як всередині країни, так і за її межами. Адже сьогодні заводи працюють далеко не на повну потужність. Анна Коваленко запевнила, що облдержадміністрація активно сприятиме налагодженню результативного діалогу чернігівських виробників із закордонними партнерами.

З іншого боку, не менш важливим є питання забезпечення кадрами — на підприємствах не вистачає кваліфікованих робітників. Тож було вирішено більш детально вивчити можливості дуальної освіти, поглибити співпрацю підприємств із професійно-технічними навчальними закладами.

— Відвідані сьогодні підприємства значною мірою визначають промисловий потенціал Чернігівщини. Тож у їхньому економічному зростанні зацікавлені усі сторони Меморандуму. І ми маємо надію, що спільними зусиллями зможемо здолати виклики економічної кризи, стимулювати розвиток підприємств та отримати в результаті підвищення рівня життя населення області, — підсумувала Анна Коваленко.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

У Ладанській ОТГ відкрився Центр культури і дозвілля

У Ладанській ОТГ відкрився Центр культури і дозвілля 14:02

20 січня в Ладанській територіальній громаді відкрили Центр культури та дозвілля.

Дует

Дует "Інша тиша" презентував свій новий альбом 14:00

У бібліотеці ім.М.Коцюбинського відбулась презентація другого альбому «Потяг» дуету «Інша Тиша».

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 13:44

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 21 січня по 8:00 22 січня 2022 року

Завдяки черговому етапу реконструкції Журавської школи дітлахи навчаються у теплі і комфорті

Завдяки черговому етапу реконструкції Журавської школи дітлахи навчаються у теплі і комфорті 13:43

Оновленння будівлі одного з найбільших сільських освітніх закладів громади – Журавського, триває вже кілька років поспіль.

У Ніжиніській громаді оптимізують шкільну мережу: закриють школи №12 та 4

У Ніжиніській громаді оптимізують шкільну мережу: закриють школи №12 та 4 11:43

20 січня відбулося засідання чергової 19 сесії Ніжинської міської ради.