Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 14 жовтня, 01:43:59

"МедіаЧЕ" - прийом робіт на конкурс добігає кінця

19.05.2021   08:14Агенцiя

До завершення прийому матеріалів на конкурс журналістських робіт «МедіаЧЕ» залишилося трохи більше двох днів. Для участі у конкурсі заявка має бути надіслана на електронну пошту оргкомітету не пізніше 23:59:59 20 травня.

Традиційний конкурс для медійників Чернігівщини цього року проходить у чотирьох номінаціях:
    «Чернігівщина патріотична»;
    «Молодь Чернігівщини»;
    «Чернігівщина будується»;
    «Чернігівщина екологічна».

На конкурс приймаються текстові та аудіовізуальні матеріали, оприлюднені у вітчизняній пресі, інтернет-виданнях, на телебаченні та радіо з 11 травня 2020 року до 15 травня 2021 року включно.

Учасники можуть подавати на конкурс по одному матеріалу у кожній з номінацій.

Наприкінці травня оргкомітет конкурсу оцінить подані роботи та обере матеріали-фіналісти. Остаточних переможців визначить голосування експертного журі. Усі фіналісти отримають пам’ятні дипломи, а переможці — грошові премії.

Останні новини Чернігівщини

Експорт української сосни на 2,8 млн грн: на Чернігівщині судитимуть трьох контрабандистів

Експорт української сосни на 2,8 млн грн: на Чернігівщині судитимуть трьох контрабандистів 18:27

Прокурорами Спеціалізованої екологічної прокуратури (на правах відділу) Чернігівської обласної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно трьох жителів Чернігівської області за фактами контрабанди лісоматеріалів, підроблення офіційних документів, вчинених за попередньою змовою групою осіб, легалізації майна, одержаного злочинним шляхом (ч. 2 ст. 201-1, ч. 3, 4 ст. 358, ч. 1 ст. 209 КК України).

Небезпечні ситуації та потреба у підтримці: прокурори та поліцейські провели низку профілактичних заходів для дітей та молоді

Небезпечні ситуації та потреба у підтримці: прокурори та поліцейські провели низку профілактичних заходів для дітей та молоді 18:24

Ювенальними прокурорами органів Чернігівської обласної прокуратури спільно з представниками поліції та психологами проведено навчально-профілактичні заходи серед учнів навчальних закладів міста та області.

 Для внутрішньопереміщених осіб впроваджується послуга довготривалого медсестринського догляду

Для внутрішньопереміщених осіб впроваджується послуга довготривалого медсестринського догляду 18:19

В умовах сьогодення дедалі більше переселенців, особливо людей старшого віку та осіб з хронічними захворюваннями, потребують постійного догляду, медичного спостереження та безпечних умов проживання.

У Чернігові під час дронової атаки 12 жовтня поранено п’ятьох цивільних 11:21

Протягом минулої доби ворог 36 разів обстрілював Чернігівщину. Під атаками – 23 населені пункти. Більшість обстрілів – переважно FPV-дрони та скиди з БпЛА у прикордонні. Також армія рф застосовувала ударні дрони різних модифікацій.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:14

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини