Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 січня, 17:39:25

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада

18.05.2021   09:10Агенцiя

17 травня міський голова Олександр Кодола провів щотижневу оперативну нараду та підвів підсумки проведених заходів минулого тижня.

На території Чернігівської області розпочалися навчання батальйонів територіальної оборони. Половина резервістів, які увійшли до складу 163 батальйону – мешканці Ніжина, в тому числі і представники структурних підрозділів та виконавчих органів виконавчого комітету Ніжинської міської ради. Цього тижня в рамках даних навчань резервісти Чернігівщини будуть продовжувати вдосконалювати свої навички з військової підготовки і на території Ніжина.

Олександр Михайлович звернув увагу присутніх на участь Ніжинської громади у конкурсі проектів «Наша громада», організований телеканалами ICTV та СТБ у рамках Програми DOBRE. Переможець отримає грошовий  приз у розмірі 500 тис. грн на втілення проекту громади. Проект нашої громади – «Ніжин - втрачена історія» передбачає створення нового туристичного маршруту, який охоплюватиме втрачені пам’ятки архітектури міста. Підтримати проект міста можна за посиланням – https://otg.fakty.com.ua/communities/nizhynska-hromada. Голосування триватиме до 30 травня.

Очільник міста порушив питання щодо надходження скарг по недобудовам, які знаходиться на території школи № 6 (спортзал) та на об’їздній у напрямку до Носівки (недобудований міст). Олександр Кодола наголосив на необхідності прийнятті рішень по небезпечним аварійним спорудам та доручив відповідним службам надати пропозиції по вирішенню піднятих питань.

Заступник начальника управління житлово-комунального господарства та будівництва Світлана Сіренко поінформувала щодо поточного ремонту центральної алеї від зупинки Об’їжджа до вул. Синяківська та по благоустрою пішохідної частини вул. Шевченка на ділянці від площі ім. І. Франка до перехрестя з вул. Козача.

Начальник управління освіти Валентина Градобик доповіла про проведення в школах свята останнього дзвоника, який відбудеться 27 травня.

Під час наради обговорили питання по подальшому благоустрою центрального парку ім. Т.Г. Шевченка. Міський голова Олександр Кодола надав доручення щодо термінового відновлення роботи громадського туалету на території паркової зони.

Відділ інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій з громадськістю

Останні новини Чернігівщини

Вакцинація від COVID-19 по Чернігівській області

Вакцинація від COVID-19 по Чернігівській області 16:12

З початку вакцинації станом на 28.01.2022 року в області щеплено всього 781 977 осіб.

П’ять громад Чернігівщини будуть вчитися будувати демократичне та гендерно рівноправне суспільство

П’ять громад Чернігівщини будуть вчитися будувати демократичне та гендерно рівноправне суспільство 16:07

В шести областях України, серед яких і Чернігівська, реалізується друга фаза проєкту «Розбудова демократичного, мирного та гендерно-рівноправного суспільства в Україні».

Начальник регіонального управління Сил тероборони Юрій Колесніченко: Ми спроможні своєчасно поставити до строю необхідну кількість людей

Начальник регіонального управління Сил тероборони Юрій Колесніченко: Ми спроможні своєчасно поставити до строю необхідну кількість людей 15:45

В області цілодобово триває розгортання сил територіальної оборони. Цей процес останнім часом викликає багато запитань та вимагає не менше роз’яснень.

Малий та середній бізнес за рахунок сплати податків забезпечили більше половини надходжень до бюджетів територіальних громад Чернігівщини

Малий та середній бізнес за рахунок сплати податків забезпечили більше половини надходжень до бюджетів територіальних громад Чернігівщини 15:42

За 2021 рік до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області суб’єктами господарювання середнього і малого бізнесу сплачено понад 7 млрд грн податків і зборів, що становить 50,4 відс. загальної суми надходжень.

На Чернігівщині бронзовий Ленін пішов з молотка за понад 700 тисяч гривень

На Чернігівщині бронзовий Ленін пішов з молотка за понад 700 тисяч гривень 13:05

П'ятиметровий пам'ятник придбала фірма із Запоріжжя. Його хочуть переплавити на продукцію.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини