Водій Audi, який вчинив ДТП, був з ознаками алкогольного сп’яніння
Вчора вночі на вулиці Івана Мазепи сталася дорожньо-транспортна пригода – зіткнулися два легковики: Audi і Toyota Camry. Постраждалих немає.
Патрульні, які прибули на місце пригоди, з’ясували, що 49-річний водій Audi під час руху не дотримався безпечної дистанції. В результаті сталося зіткнення з автомобілем Toyota, який рухався попереду.
Підчас спілкування з водієм Audi патрульні помітили у нього зовнішні ознаки алкогольного сп’яніння. Проте водій категорично відмовився від проходження огляду у встановленому законом порядку. Повторив він свою відмову і за присутності двох свідків.
Поліцейські склали на водія два адмінпротоколи: за ст. 130 (Керування в стані алкогольного сп’яніння) та ст. 124 (Порушення ПДР, що призвело до ДТП) КУпАП.
Транспортний засіб доправлений на арештмайданчик.
Патрульна поліція Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Чернігівські важкоатлети вибороли медалі на Кубку України 10:20
У Луцьку з 23 до 28 лютого відбувається Кубок України з важкої атлетики, де чернігівські важкоатлети вдало виступили та здобули нагороди різного гатунку:
На Чернігівщині засуджено двох військовослужбовців за порушення правил поводження із боєприпасами, внаслідок чого травмовано чотирьох малолітніх дітей 10:19
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону двох військовослужбовців визнано винними у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 414 КК України (порушення правил поводження із боєприпасами, що заподіяло тілесні ушкодження кільком особам).
Надзвичайні події в області за останню добу 10:17
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
2 березня: цей день в Україні і світі 08:15
День 1468 Російська агресія - Day 1468 Russian aggression
Координація гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство: підсумки засідання робочої групи 10:22
26 лютого під головуванням директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у Чернігівській області. Учасники говорили про напрями захисту постраждалих осіб в умовах воєнного стану та плани дій на поточний рік.