Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 2 липня, 21:16:16

До місцевих бюджетів надійшло 105 тис. грн. за використання земельних ділянок без договорів оренди

17.05.2021   07:31Агенцiя

Рішенням Господарського суду м. Києва від з яким погодився Північний апеляційний господарський суд задоволено позов прокуратури про стягнення із комерційного банку, у якого на території Малодівицької селищної ради Прилуцького району малась комерційна нерухомість, до місцевого бюджету стягнуто 83 тис грн.

Відразу після відкриття виконавчого провадження, кошти за рішенням суду надійшли до місцевого бюджету.
    
Аналогічний позов Прилуцької окружної прокуратури задоволено і рішенням Прилуцького міськрайонного суду від 11.03.2021 щодо стягнення 32 тис. грн. до бюджету м. Прилуки із мешканця м. Чернігова, який має у власності нерухомість у місті, однак не поспішав укладати договір оренди земельної ділянки під нею.
Слід зазначити, що під час розгляду справи судом та під час оголошення рішення суду, відповідач заперечував свою вину та не визнавав позовні вимоги. Однак, після спливу строку на апеляційне оскарження рішення суду, у добровільному порядку сплатив присуджені кошти до міського бюджету в повному обсязі.

Останні новини Чернігівщини

12:13

Український борщ увійшов до Списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує негайної охорони.

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу 12:05

Генеральний штаб ЗСУ розповів про оперативну ситуацію на північних кордонах України, зокрема, у Чернігівській області. Інформація подана станом на 6 ранку 2 липня 2022 року.

2 липня - цей день в Україні і світі

2 липня - цей день в Україні і світі 12:02

2 липня відзначають Всесвітній день НЛО, Міжнародний день кооперативів, Міжнародний день спортивного журналіста і Міжнародний день Дніпра.

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму 17:08

Усі укриття у Чернігові вже приводять до ладу. Виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив Програму удосконалення мережі найпростіших укриттів на 2022-2023 роки.

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини 17:07

Військова агресія російської федерації завдала шкоду не тільки життю і здоров’ю людей, а й інфраструктурі населених пунктів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини