Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 20 січня, 22:38:25

Чернігів: з 14 травня змінюється схема організації дорожнього руху на перехресті Шевченка-Малиновського

14.05.2021   07:06Агенцiя

Для проведення ремонтних робіт, які будуть здійснюватися з 08.00 год. 14 травня по 20.00 год. 15 червня, змінюється схема організації дорожнього руху на перехресті вул. Шевченка та вул. Малиновського з перекриттям руху автотранспорту по вул. Малиновського (від вул. Шевченка до вул. Сосницької).

Це необхідно для запобігання виникненню аварійних ситуацій та якісного виконання робіт. Відповідне рішення прийняте 13 травня на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради.

 - Я в черговий раз хочу подякувати голові Чернігівської обласної державної адміністрації за її принципову позицію і підтримку мене, як міського голови в питанні необхідності організації транзиту вантажного транспорту поза межами міста. З дорожнього фонду, як субвенція областю виділено 100 млн гривень. Але це надзвичайно мало коштів з необхідних, тому що на сьогоднішній день ділянка від проспекту Миру до перехрестя Малиновського - Шевченка буде коштувати під 200 млн гривень. В цю суму також входять всі супутні роботи по організації дорожнього руху (освітлення, пішохідні переходи, світлофорні об’єкти та багато іншого) і також буде організовано два кола для руху, - зазначив міський голова Владислав Атрошенко.

Як повідомив журналістам начальник управління ЖКГ Чернігівської міської ради Ярослав Куц, розпочинаються роботи з організації кругового руху на ділянці перехрестя вулиць Малиновського та Шевченка і у зв’язку з цим необхідно перекрити частину руху по вулиці Шевченка.

 - Там по проєкту місцевий проїзд, ми на нього перенаправляємо рух транспорту, який їде на виїзд з міста, перекриваємо ту смугу, що на в’їзд в місто, яка ближче до вулиці Малиновського і запускаємо транспорт в місто, як по зустрічній смузі. Таким чином, ми не перекриваючи рух по вулиці Шевченка, робимо коло, - доповнив Ярослав Куц.

Іншим рішенням виконавчого комітету, було надано дозвіл на продовження перекриття руху автотранспорту по вул. Князя Чорного (від вул. Хлібопекарської до вул. Толстого) до 20.00 год. 15 червня. Така необхідність виникла у зв’язку з несприятливими погодними умовами для виконання ремонтних робіт.

Схема рухуПрес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

На ґанку будівлі Поштової монтують ковані металеві поручні та навіс

На ґанку будівлі Поштової монтують ковані металеві поручні та навіс 15:52

Триває реставрація пам’ятки архітектури місцевого значення «Поштова станція губернського казначейства», яка розташована на Валу.

Збільшився розмір плати за видачу та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства

Збільшився розмір плати за видачу та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства 15:45

У зв’язку із збільшенням розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб збільшився й розмір плати за видачу та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства.

85,1% жителів Чернігівщини уклали декларації з лікарем первинної ланки

85,1% жителів Чернігівщини уклали декларації з лікарем первинної ланки 15:37

85,1% жителів Чернігівщини уклали декларації з педіатром, терапевтом чи сімейним лікарем у четвертому кварталі 2021 року.

 Виконком погодив демонтаж 22 рекламних вивісок, які не відповідають дизайн-коду міста

Виконком погодив демонтаж 22 рекламних вивісок, які не відповідають дизайн-коду міста 15:33

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради сьогодні, 20 січня, погодив демонтаж ще 22 тимчасових об’єктів (вивісок), які не відповідають Концепції оформлення зовнішніх фасадів будинків з об’єктами громадського призначення на території м. Чернігова (дизайн-коду міста).

На вул. Шевченка, у районі Чернігівської політехніки, демонтують великогабаритний МАФ

На вул. Шевченка, у районі Чернігівської політехніки, демонтують великогабаритний МАФ 14:48

На вул. Шевченка, навпроти школи №16, проводиться демонтаж великогабаритного МАФу.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини