Поліція довела причетність борзнянця до вбивства пенсіонерки
Поліцейські оголосили 45-річному раніше судимому зловмиснику про підозру у завданні смертельних ножових поранень пенсіонерці з Борзни в листопаді 2020 року.
Вранці 11 листопада до поліції надійшло повідомлення про те, що у власній оселі знайдено мертвою 67-річну жінку з м. Борзна Ніжинського району. На тілі потерпілої поліцейські виявили численні ножові поранення.
Того ж дня поліція відкрила провадження за частиною 1 статті 115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство), що карається позбавленням волі на строк від семи до п’ятнадцяти років. Досудове розслідування триває під процесуальним керівництвом Ніжинської окружної прокуратури.
В ході оперативно-розшукових заходів співробітники Управління карного розшуку встановили причетність до скоєного вбивства раніше судимого місцевого мешканця.
В оселі чоловіка під час санкціонованих обшуків поліцейські виявили та вилучили речові докази скоєння вбивства, а також набої та гранату. За фактом незаконного зберігання зброї поліція відкрила провадження за частиною 1 статті 263 Кримінального кодексу України.
Окрім того, результати комплексу експертних досліджень свідчать про причетність борзнянця до злочину. Зокрема, на одному з вилучених знарядь убивства та одязі затриманого експерти виявили кров потерпілої. 11 травня поліцейські оголосили чоловіку про підозру у скоєнні вбивства.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого 15:10
З понеділка, 2 лютого, у закладах загальної середньої освіти Чернігова буде відновлено освітній процес з використанням дистанційних технологій. Про це повідомляє начальник управління освіти міської ради Василь Білогура.
Олександра Даниленко здобула другу поспіль медаль Кубка світу 15:05
Вихованка регіонального центру «Інваспорт» Олександра Даниленко продовжує успішні виступи на Кубку світу з пара лижних перегонів, який проходить у місті Якушице (Польща).
У Ніжинській гімназії №14 в найближчі місяці запрацює відремонтований харчоблок 13:36
Під час робочого візиту до району начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус оглянув модернізовану Ніжинську гімназію №14.
Приваблива ціна — і мінус 25 тисяч: на Чернігівщині ошукали покупчиню онлайн 13:32
Хотіла придбати зарядну станцію, натомість втратила 25 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян сплачувати за товар тільки після його отримання
Поліція документує наслідки ворожих атак на Новгород-Сіверщині 10:25
Упродовж минулої доби та сьогодні вночі росіяни продовжували атакувати прикордонні громади Чернігівщини. Інформація про постраждалих не надходила.