АМКУ дозволив продаж трьох агрокомпаній на Чернігівщині
Антимонопольний комітет України надав дозвіл фізичній особі — громадянину України на придбання трьох агрокомпаній на Чернігівщині. Про це повідомляє прес-служба АМКУ.
«Надано дозвіл фізичній особі — громадянину України на придбання (опосередковано через одного або декількох підконтрольних суб'єктів господарювання) частки у статутному капіталі приватного сільськогосподарського підприємства "Червоний маяк“ (с. Сядрине, Корюківський р-н, Чернігівська обл.), ТОВ „Дружба“ (с. Сядрине, Корюківський р-н, Чернігівська обл.) та ТОВ „Полісся СЛ“ (с. Хотіївка, Корюківський р-н, Чернігівська обл.), що забезпечує перевищення 50% голосів у вищому органі управління підприємства», — йдеться в повідомленні.
За даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, засновником цих компаній є ТОВ «Компанія з управління активами та адміністрування пенсійних фондів „Укрмашінвест“» (Краматорськ, Донецька область). Компанії займаються вирощуванням зернових і бобових культур, а також насіння олійних культур.
Останні новини Чернігівщини
Захисник із Чернігова, який відкрив бізнес завдяки ветеранським грантам, планує його масштабувати 00:00
На запрошення ветерана, а нині підприємця Євгена Смаги, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус ознайомився з роботою його бізнесу. У Чернігові чоловік відкрив автомийку «Водолій». Бізнес працює більш ніж пів року.
Продовжується надання матеріальної підтримки власникам житла, пошкодженого внаслідок ударів рф 17:06
2 квітня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям міста, чиє житло постраждало внаслідок російської військової агресії.
Поліцейські Чернігівщини скерували до суду обвинувальний акт щодо організатора каналу збуту зброї та боєприпасів 16:35
Слідчі поліції Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду справу 28-річного чернігівця, який налагодив канал постачання вогнепальної зброї та набоїв в обласному центрі.
У Чернігові вшанували пам’ять усіх загиблих у Війні на Незалежність України 15:58
З нагоди четвертої річниці звільнення Чернігівщини від російських окупаційних військ в обласному центрі відбулися тематичні заходи.
Поліція Чернігівщини встановлює обставини та причетних до булінгу школяра 15:10
В ході моніторингу соцмереж поліцейські виявили відео на якому під час поїздки у шкільному автобусі один з хлопців чинить булінг стосовно іншого школяра.