Виявлено 37 нових випадків COVID-19
За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА в області станом на 11 травня зафіксовано 37 нових випадків COVID-19.
У Борзнянському районі ПЛР-дослідження підтвердило інфікування 29 осіб, у Чернігові - 6, у Чернігівському районі - двох. З них 14 хворих госпіталізовано.
На жаль, за минулу добу зафіксовано дев'ять летальних випадків. Від ускладнень, спричинених коронавірусною хворобою, померли 73-річний та 79-річна жителі Бахмацького району, 59-річна жителька Козелецького району, 71-річна жителька Прилуцького району, 65-річний житель Ніжина, 75-річний житель Прилук, 69-річна жителька Срібнянського району, 72-річний та 71-річний жителі Чернігова. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким померлих.
За минулу добу в області ще 465 пацієнтів одужали від COVID-19. У Чернігові одужали 139 хворих, у Козелецькому районі - 49, у Носівському - 25, у Чернігівському та Куликівському - по 22, в Ічнянському - 21, у Варвинському - 20, Бахмацькому - 18, у Ніжині - 17, у Бобровицькому, Ріпкинському та Новгород-Сіверському - по 14, у Городнянському - 12, у Борзнянському та Срібнянському - по 11, у Менському та Семенівському - по 10, у Сосницькому - 9, у Ніжинському - 8, у Коропському та Сновському - по 5, у Прилуках - 3, у Корюківському, Прилуцькому і Талалаївському - по 2. З них 41 особа перебувала на госпіталізації.
Підтверджених діагнозів інфікованих на COVID-19 в області – 54 810, з них:
- 46 890 пацієнтів одужали;
- 5 914 знаходиться на амбулаторному лікуванні;
- 678 перебуває на госпіталізації в ЗОЗ;
- 1232 летальних випадків;
- 96 померлих осіб із супутнім діагнозом COVID-19.
Останні новини Чернігівщини
Увага! Погіршення погодних умов! 18:25
Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Чернігівській області попереджає водіїв про значне погіршення погодних умов 7-11 січня 2026 року, що вплине на обстановку на дорогах.
Чернігівський онкоцентр отримав гуманітарну допомогу від міжнародних партнерів 17:19
Засоби гігієни, дезінфекційні та лікарські засоби, а також медичні витратні матеріали передали сьогодні Чернігівському медичному центру сучасної онкології представники Благодійного фонду «Help-Ua». Таку гуманітарну допомогу заклад отримує не вперше.
У Прилуцькій лікарні триває ремонт відділення реабілітації за кошти Enabel 17:18
У реабілітаційному відділенні Прилуцької центральної міської лікарні триває ремонт за кошти Бельгійського агентства з міжнародного співробітництва Enabel.
Хотів отримати «грошову допомогу», натомість втратив понад 92 тисячі гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 13:15
В соцмережах шахраї поширюють фейкові оголошення про оформлення «грошової допомоги». Поліцейські закликають громадян не переходити за подібними посиланнями та не вводити дані своїх банківських карток і паролі нібито для «зарахування грошей».
Інклюзія в дії: ресурсні простори Сновського ліцею 12:45
У закладах освіти області послідовно впроваджуються заходи для розвитку інклюзивного середовища та надання психолого-педагогічної підтримки.