Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 18 лютого, 19:03:58

Тринадцять громад Чернігівщини беруть участь у конкурсі "Наша громада". Підтримайте!

11.05.2021   14:26Агенцiя

Конкурс «Наша громада» проводиться для територіальних громад з 29 березня до 30 вересня й організований у рамках Програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE).

Для участі в ньому зареєструвалися і 13 громад з Чернігівщини. Зараз триває другий етап конкурсу — відбір 13 громад-учасниць, які матимуть найбільшу підтримку за результатами інтернет-голосування, та 13 громад-учасниць, які отримають найвищі бали за результатами голосування експертного журі.

Щоб підтримати проєкт громади — треба зареєструватися на сайті через свій акаунт у соціальній мережі або електронну пошту. Кожна людина може підтримати по 5 різних проєктів, поставивши відмітку «Проголосувати». Голосування захищене від накруток ботами і триватиме до 31 травня поточного року.

Підсумки інтернет-голосування та голосування експертного журі будуть опубліковані 10 червня на сайті конкурсу.

На третьому етапі конкурсу упродовж червня-вересня телеканали ICTV та СТБ познайомлять українців із його фіналістами в ефірі програм «Факти» та «Вікна».

Оголошення переможця конкурсу після фінального голосування журі відбудеться під час урочистої події у студії ICTV, куди будуть запрошені представники 26 громад-фіналістів та члени експертного журі. Сюжет про громаду-переможницю, її проєкт та вручення призу можна буде побачити в ефірі «Фактів» 30 вересня о 18:45.

Тож якщо хочете, щоб в ефірі українських національних телеканалів розповіли про досягнення та досвід обраних вами громад, а також підтримали їхній розвиток, успішні місцеві проєкти, ініціативність та активність жителів, проголосуйте на сайті конкурсу «Наша громада» за представників Чернігівщини.

Останні новини Чернігівщини

Вчинив підрив вибухівки на замовлення: поліція повідомила про підозру зловмиснику, причетному до вибуху в Чернігові

Вчинив підрив вибухівки на замовлення: поліція повідомила про підозру зловмиснику, причетному до вибуху в Чернігові 19:00

В ході документування з викриття причетних до підпалів і вибухів у Чернігові, поліцейські управління карного розшуку та слідчі слідчого управління обласної поліції встановили причетність мешканця Дніпропетровщини до підриву вибухівки на території приватного будинку.

 Простір довіри без бар’єрів: у Прилуках діє Центр ментального здоров’я

Простір довіри без бар’єрів: у Прилуках діє Центр ментального здоров’я 18:56

Турбота про внутрішній стан в умовах сьогодення стала такою ж важливою, як і фізична безпека.Комплексну психосоціальну підтримку жителі Прилуцької громади можуть отримати в Центрі ментального здоров’я, що функціонує на базі центральної міської лікарні.

Екскаватори, бульдозери та навантажувачі на службі громади: масштабна допомога від Японії 18:53

Автопарк комунальної техніки Чернігова поповнився сучасними екскаваторами, фронтальними навантажувачами та бульдозерами. Ці машини не просто оновлюють парк, а суттєво підвищують здатність міських підприємств виконувати роботи з благоустрою, ремонту та обслуговування інфраструктури.

Надзвичайні події в області за останню добу 13:31

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортна пригода, 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

Чотири маршрути можуть припинити роботу: місто звернулося до МВА

Чотири маршрути можуть припинити роботу: місто звернулося до МВА 10:39

10 лютого 2026 року перевізник ТОВ «Епітранс» офіційно повідомив управління транспорту, транспортної інфраструктури та зв’язку Чернігівської міської ради про намір з 1 березня 2026 року припинити обслуговування автобусів на маршрутах №20, 22, 29 та 31.