Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 23 січня, 14:38:17

Владислав Атрошенко зустрівся з ветеранами з нагоди 76-ої річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

08.05.2021   12:55Агенцiя

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко напередодні Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні у міській раді зустрівся з ветеранським активом міста.

Цього року відзначається вже 76-а річниця перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, яка є нагадуванням молодшому поколінню про страшну катастрофу, про мільйони людських бід, біль від яких триває десятиріччя.

Владислав Атрошенко щиро привітав усіх людей старшого покоління, яким довелось пройти крізь смертельний вогонь тієї страшної війни, і які ціною свого життя завоювали перемогу й не схилилися перед ворогом, а також тих, хто піднімав із руїн і відроджував рідний край.

- Дорогі ветерани, наші герої, які знаходяться в цій залі, і ті, які за станом здоров’я не мають можливості бути тут! В першу чергу, як онук своїх дідів, які пройшли горнило Другої світової війни, а в другу – як міський голова, щиро вітаю вас! Я вкладаю величезний зміст у це свято. Хочу підкреслити, що тоді було замало інформації щодо внеску інших країн світу, зокрема США та Великобританії, у цю перемогу і які підтримали тодішній Радянський Союз у цій страшній війні. Радянська пропаганда наголошувала, що тільки завдяки радянській армії була здобута перемога. Але це не так. Ми безмежно вдячні за допомогу, яку тоді здійснювали інші країни. Я вважаю, що правильним є розкриття всієї інформації про ті події. Зокрема, про те, яка це була допомога, скільки спрямовано матеріальних та фінансових ресурсів, та скільки людського потенціалу інших армій було задіяно під час Другої світової війни задля перемоги над нацизмом. Поруч з цим, головний тягар та найстрашніші жертви у боротьбі з нацизмом тоді поніс саме тодішній Радянський Союз, якому було завдано нищівного економічного удару. І саме на солдатських плечах, з мільйонами людських жертв, яких досі точно ніхто не порахував, була здобута та перемога.

Сьогодні вирішення всіх проблем нашої держави є в розвитку України та патріотизмі. А найголовніший патріотизм сьогодні – у відстоюванні економічних інтересів нашої країни, створюванні робочих місць, сплаті податків. Українці повинні працювати в інтересах саме українського народу.

Ми, онуки наших українських героїв, безмежно вдячні. Ми розкриваємо інші сторінки історії, які досі не знали, і робимо висновки. Я вбачаю шлях України і її майбутнє – у фаховому та наполегливому відстоюванні інтересів України. Я дуже хочу, щоб у нас до влади приходили державники та справжні фахівці, які працюють не «сьогодні - на сьогодні», а працюють на майбутнє України. Я схиляю голову та дякую хлопцям, які сьогодні боронять Україну на Сході, схиляю голову за всіма загиблими, а також перед всіма живими ветеранами Другої світової, - сказав міський голова.

Владислав Атрошенко у своєму вітальному слові зазначив, що жодна його дія на посаді міського голови – ніколи, ні за яких обставин, не буде спрямована проти майбутнього міста Чернігова і проти майбутнього України, особливо зараз, коли існує зовнішня агресія Росії, яка сталася, зокрема, через низку серйозних як внутрішніх, так і зовнішніх помилкових дій. І 30 років незалежності України треба було спрямовувати тільки на розвиток України, вважає він.

- Сьогодні найголовніше свідчення поваги до вас був би розвиток країни, зростання доходів людей. А патріотизм полягає в тому, щоб Україна стала дійсно економічно незалежною, - додав міський голова, звертаючись до присутніх ветеранів.

Після привітань Владислав Атрошенко за вагомий особистий внесок у розвиток ветеранського руху та з нагоди Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні вручив Почесні грамоти Чернігівської міської ради та виконавчого комітету.

Серед нагороджених:
– БОНДАРЄВ Петро Артемович, ветеран Збройних сил, учасник бойових дій;
– КУЗНЕЦОВ Володимир Дмитрович, ветеран Збройних сил, учасник бойових дій;
– ШЕРЕМЕТ Петро Михайлович, ветеран Збройних сил, ветеран праці.

На зустрічі вітальні слова прозвучали й від голови Чернігівської міської ради ветеранів Ірини Четвертак. Вона зазначила, що наразі у місті проживає 70 учасників бойових дій 1941-1945 pоків. На жаль, тих, хто брав участь у звільненні міста Чернігова від нацистів та тих, кому було присвоєне звання Героя Радянського Союзу – вже не залишилось.

Міська організація ветеранів України постійно опікується вирішенням життєво важливих соціальних питань ветеранів. Також слідкує за порядком біля обелісків, пам’ятників і могил воїнів, партизанів, жителів міста, загиблих в роки війни, яких наразі по місту налічується – 48.

Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

У Ладанській ОТГ відкрився Центр культури і дозвілля

У Ладанській ОТГ відкрився Центр культури і дозвілля 14:02

20 січня в Ладанській територіальній громаді відкрили Центр культури та дозвілля.

Дует

Дует "Інша тиша" презентував свій новий альбом 14:00

У бібліотеці ім.М.Коцюбинського відбулась презентація другого альбому «Потяг» дуету «Інша Тиша».

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 13:44

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 21 січня по 8:00 22 січня 2022 року

Завдяки черговому етапу реконструкції Журавської школи дітлахи навчаються у теплі і комфорті

Завдяки черговому етапу реконструкції Журавської школи дітлахи навчаються у теплі і комфорті 13:43

Оновленння будівлі одного з найбільших сільських освітніх закладів громади – Журавського, триває вже кілька років поспіль.

У Ніжиніській громаді оптимізують шкільну мережу: закриють школи №12 та 4

У Ніжиніській громаді оптимізують шкільну мережу: закриють школи №12 та 4 11:43

20 січня відбулося засідання чергової 19 сесії Ніжинської міської ради.