Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 20 січня, 12:48:47

Держпродспоживслужба виявила близько 850 порушень протиепідемічних вимог під час перебування області у карантинній «червоній» зоні

08.05.2021   09:43Агенцiя

Протягом періоду встановленого «червоного» рівня і посилення карантинних обмежень з 29 березня до 5 травня включно спеціалісти територіальних підрозділів Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області провели 6487 різних заходів державного контролю за дотриманням протиепідемічних вимог суб’єктами господарювання. Це відбувалося щоденно, в тому числі під час вихідних і святкових днів.

Протягом зазначеного періоду, зокрема, перевірено 3167 об’єктів торгівлі продовольчими і 2099 - непродовольчими товарами, 669 закладів громадського харчування, 82 перукарні. Здійснено 125 санітарно-епідеміологічних обстежень агропродовольчих ринків, 168 - дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів, 31 - громадського транспорту. Також заходи державного контролю проводились на інших об’єктах нагляду (146).

Під час перевірок, більшість яких відбувалась за участю працівників Національної поліції та представників органів виконавчої влади і місцевого самоврядування, виявлено 848 порушень вимог санітарного законодавства, суб’єктам господарювання надані пропозиції по їх усуненню.

Здійснення спільних рейдів свідчить про належний рівень комунікації між державними органами влади, а саме Головним управлінням Держпродспоживслужби в Чернігівській області та Національною поліцією, щодо питань дотримання протиепідемічних заходів.

Крім того, до порушників застосувались інші заходи реагування, зокрема складено 115 протоколів про адміністративне правопорушення за статтею  44-3 КУпАП «Порушення правил щодо карантину людей». У 132 випадках про виявлені недоліки поінформовані органи місцевої влади і правоохоронні органи.

Найбільша кількість порушень стосувалась недотримання соціальної дистанції між відвідувачами і дезінфекційного режиму, відсутності засобів індивідуального захисту та місць для їх утилізації.

Попри те, що з 6 травня Чернігівщина входить до числа регіонів із «помаранчевим» рівнем епідемічної небезпеки і карантинні обмеження на її території дещо послаблені, фахівці Держпродспоживслужби продовжать здійснювати контроль за виконанням відповідних протиепідемічних заходів. Головне управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області вкотре нагадує: щоб протидіяти поширенню коронавірусної інфекції, громадянам і суб’єктам господарювання слід постійно дотримуватись протиепідемічних вимог. Лише спільними зусиллями можна протистояти небезпечному захворюванню і змінити ситуацію на краще.

Останні новини Чернігівщини

Панічний розлад та як із ним впоратися

Панічний розлад та як із ним впоратися 12:34

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, приблизно 264 млн людей у світі — що складає 3,6% населення планети — мають панічні розлади.

Особу, яка викрала грошові кошти з картки лікаря засуджено до позбавлення волі.

Особу, яка викрала грошові кошти з картки лікаря засуджено до позбавлення волі. 12:29

За процесуального керівництва Чернігівської окружної прокуратури особу, яка перебуваючи у лікарні викрала в лікаря картку та зняла з неї грошові кошти, засуджено до позбавлення волі.

Чернігівською окружною прокуратурою до суду направлено обвинувальний акт відносно мешканки м.Черніговаза шахрайство

Чернігівською окружною прокуратурою до суду направлено обвинувальний акт відносно мешканки м.Черніговаза шахрайство 12:22

Чернігівською окружною прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт відносно 20-річної місцевої жительки за заволодіння чужим майном шляхом обману, вчиненому повторно, за попередньою змовою групою осіб (ч.2 ст.190 КК України).

Пройшло обговорення реформи шкільного харчування

Пройшло обговорення реформи шкільного харчування 12:17

На Чернігівщині Держпродспоживслужба спільно з громадською спілкою «СФЕРО» організували зустріч з освітянами Борзнянської громади щодо реформи шкільного харчування

Виставка «Кольоровий світ Ростислава Палецького» у Чернігівському музеї-заповіднику М.М.Коцюбинського

Виставка «Кольоровий світ Ростислава Палецького» у Чернігівському музеї-заповіднику М.М.Коцюбинського 12:01

19 січня в Чернігівському літературно-меморіальному музеї-заповіднику М.М.Коцюбинського було відкрито виставку художніх робіт «Кольоровий світ Ростислава Палецького».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини