Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 20 жовтня, 20:12:43

Судом призначено покарання викрадачу косметичних засобів

08.05.2021   09:32Агенцiя

Вироком Деснянського районного суду м. Чернігова від 05.05.2021 чоловіка, 1983 року народження, визнано винним за вчинення крадіжки, скоєної повторно (ч. 2 ст. 185 КК України).

Прокурором Чернігівської окружної прокуратури в судовому засіданні доведено, що вказана особа, у лютому 2021 року, перебуваючи в приміщенні одного з магазинів по проспекту Миру у м.Чернігові, з торгових вітрин таємно викрав 2 блиски для губ, шампунь, 4 ментоли освіжаючі, 2 міцелярні води для очищення шкіри обличчя, крем для рук, гель для душу, гель-шампунь, чим завдав збитків на загальну суму майже 800 грн.
   
В судовому засіданні обвинувачений за пред’явленим йому обвинуваченням вину свою визнав повністю.

Суд повно та всебічно оцінив надані стороною обвинувачення докази у справі та прийшов до висновку про наявність у діях місцевого мешканця складу інкримінованого йому злочину, тобто, у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 185 КК України. 
   
Враховуючи щире каяття обвинуваченого та активне сприяння розкриттю кримінального правопорушення, судом призначено покарання  у виді 3 років 6 місяців позбавлення волі.
     
За інформацією Чернігівської окружної прокуратури

Останні новини Чернігівщини

“Симфонія тривалістю в життя” триває 10:40

Академічний симфонічний оркестр “Філармонія” Чернігівського обласного філармонійного центру (художній керівник та головний диригент — заслужений діяч мистецтв України Микола Сукач) 18 жовтня 2025 року представив глядачам програму, в яку увійшли твори юного Вольфганга Амадея Моцарта.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:37

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 3 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

20 жовтня: цей день в Україні і світі 10:35

День 1335 Російська агресія - Day 1335 Russian aggression

Забезпечення мобільним зв’язком та інтернетом: на Чернігівщині працювала команда Мінцифри та Мінрегіону 12:44

Стан покриття мобільним зв’язком, оптичним інтернетом в Чернігівській області, особливо в період тривалих відключень електроенергії, обговорювали 15 жовтня на зустрічі в ОВА.

СБУ викрила ще 4 організаторів «ухилянтських схем» на півночі України 12:02

Служба безпеки України заблокувала нові схеми ухилення від мобілізації та затримала 4-х організаторів оборудок.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини