Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 20 січня, 12:53:14

Анна Коваленко зустрілася з представниками підприємств області, де утворилася найбільша на сьогодні заборгованість по зарплаті

07.05.2021   09:13Агенцiя

Голова Чернігівської облдержадміністрації Анна Коваленко 6 травня зустрілася з представниками підприємств області, де утворилася найбільша на сьогодні заборгованість із заробітної плати.

Своєчасність виплат та мінімізація боргів перед працівниками підприємств та установ області постійно перебуває у зоні посиленої уваги голови ОДА.

У лютому поточного року були розроблені відповідні графіки, проте дотримуватись встановлених там термінів вдається не всюди.

Голова ОДА разом з учасниками наради детально проаналізувала обставини, що призвели до виникнення заборгованості та заважають її погашенню на кожному з підприємств. Серед причин — недостатність обігових коштів та труднощі з реалізацією виробленої продукції, неповна завантаженість виробничих потужностей, несвоєчасні розрахунки за виконані підрядні роботи або відвантажену продукцію, проблеми в отриманні дозвільних документів тощо.

– Зрозуміло, що підприємства переживають непрості часи, втім неприпустимо, щоб заручниками цієї ситуації були їх працівники. Як голова обласної адміністрації я першочергово зацікавлена в добробуті мешканців Чернігівщини, – наголосила Анна Коваленко та зауважила, що кожна ситуація потребує індивідуального підходу та, подекуди, комплексу комунікаційних і адміністративних заходів. Голова ОДА запевнила також, що робитиме все від неї залежне, аби підвищити рівень заробітної плати в області.

За підсумками зустрічі її учасники визначили першочергові заходи, спрямовані на вирішення проблем із заборгованістю та оновили графік її погашення.

Нагадаємо, що станом на 1 квітня поточного року сума заборгованості із заробітної плати в області порівняно з початком року скоротилася на 34,4%. Така динаміка, за даними Державної служби статистики, — найкраща в Україні.

Останні новини Чернігівщини

Панічний розлад та як із ним впоратися

Панічний розлад та як із ним впоратися 12:34

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, приблизно 264 млн людей у світі — що складає 3,6% населення планети — мають панічні розлади.

Особу, яка викрала грошові кошти з картки лікаря засуджено до позбавлення волі.

Особу, яка викрала грошові кошти з картки лікаря засуджено до позбавлення волі. 12:29

За процесуального керівництва Чернігівської окружної прокуратури особу, яка перебуваючи у лікарні викрала в лікаря картку та зняла з неї грошові кошти, засуджено до позбавлення волі.

Чернігівською окружною прокуратурою до суду направлено обвинувальний акт відносно мешканки м.Черніговаза шахрайство

Чернігівською окружною прокуратурою до суду направлено обвинувальний акт відносно мешканки м.Черніговаза шахрайство 12:22

Чернігівською окружною прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт відносно 20-річної місцевої жительки за заволодіння чужим майном шляхом обману, вчиненому повторно, за попередньою змовою групою осіб (ч.2 ст.190 КК України).

Пройшло обговорення реформи шкільного харчування

Пройшло обговорення реформи шкільного харчування 12:17

На Чернігівщині Держпродспоживслужба спільно з громадською спілкою «СФЕРО» організували зустріч з освітянами Борзнянської громади щодо реформи шкільного харчування

Виставка «Кольоровий світ Ростислава Палецького» у Чернігівському музеї-заповіднику М.М.Коцюбинського

Виставка «Кольоровий світ Ростислава Палецького» у Чернігівському музеї-заповіднику М.М.Коцюбинського 12:01

19 січня в Чернігівському літературно-меморіальному музеї-заповіднику М.М.Коцюбинського було відкрито виставку художніх робіт «Кольоровий світ Ростислава Палецького».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини