Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 18 березня, 02:35:53

COVID-19: у Чернігові зменшується кількість захворілих та госпіталізованих

05.05.2021   11:51Агенцiя

Чернігівська область продовжує перебувати в червоній зоні за рівнем поширення коронавірусної хвороби. Поруч з цим, за минулий тиждень у Чернігові зменшилася кількість як захворілих, так і госпіталізованих.

Нових випадків COVID-19 виявлено – 497 (-37,2%), одужало - 701, госпіталізовано – 138 (-26,2%), виписано – 207, померло – 18 осіб.

Такі цифри озвучила заступниця начальника управління охорони здоров’я міської ради Ольга Малець на щотижневій розширеній нараді в Чернігівській міській раді 5 травня.

За її словами, динаміка за індикаторними показниками - позитивна: станом на 4 травня за 14 днів у місті захворіло 1296 осіб, середньодобова кількість хворих – 93.

Наразі у ковідних відділеннях міських лікарень перебуває 301 пацієнт з підозрами та підтвердженим діагнозом COVID-19. Це 56% від загальної кількості ліжкового фонду. Кисневої підтримки потребує 203 пацієнта та 7 - на апаратах-ШВЛ. Завантаженість ліжок, підключених до кисню – 45,8%.

- Фактично вже другий тиждень ми бачимо, що ситуація у місті стабілізується. Але кілька тижнів був досить високий показник смертності. З 26 квітня по 2 травня ми бачимо суттєву різницю між цифрами по госпіталізації та виписаних людей. Медична галузь міста у плані хворих на COVID-19 поступово розвантажується, але дуже повільно. Хоча висновки по тому, як ми провели пасхальні дні, ми зможемо робити 15-20 травня. Зараз хвиля потрошку спадає. Ми чекаємо відповідного рішення уряду щодо виведення нашої області з червоної зони. Сподіваємось на результати вакцинації, а також на те, що у літний період не буде таких сплесків, - зазначив чернігівський міський голова Владислав Атрошенко.

До слова, начальник КП «Муніципальна варта» Віталій Хрустицький на початку наради повідомив, що під час Великодніх богослужінь у храмах міста ніяких порушень карантинних заходів не було зафіксовано. Всі присутні були у захисних масках та дотримувалися дистанції. Представник правоохоронних органів підтвердив, що жодного протоколу про адміністративне порушення не було складено у цей день.

Ольга Малець додала, що усім чернігівцям необхідно продовжувати дотримуватися встановлених заходів безпеки. Перспектива до виходу з червоної зони у міста та області - є, тому зараз все залежить від самих мешканців, від того, як будуть виконуватись усі карантинні заходи.

Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

 Медицина без бар’єрів: для жінок із віддалених громад Чернігівщини забезпечено доступ до життєво важливого онкоскринінгу

Медицина без бар’єрів: для жінок із віддалених громад Чернігівщини забезпечено доступ до життєво важливого онкоскринінгу 10:21

Чернігівський медичний центр сучасної онкології продовжує реалізацію масштабної програми скринінгу раку молочної залози, орієнтованої на жінок із найвіддаленіших куточків нашої області. Нещодавно в межах цієї ініціативи безоплатне мамографічне обстеження пройшли близько 30 мешканок Менської громади.

Чернігівський спортсмен Валерій Власенко здобув «золото» і «бронзу» міжнародного турніру

Чернігівський спортсмен Валерій Власенко здобув «золото» і «бронзу» міжнародного турніру 10:19

З 09 до 15 березня в місті Владиславово (Польща) відбувся Міжнародний турнір з пара тенісу настільного серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату та порушеннями розумового і фізичного розвитку.

Поліція документує наслідки ворожих атак на Чернігівщині 10:17

Вчора вдень та сьогодні вночі ворог вкотре вдарив безпілотниками по Сновській громаді Корюківського району та по місту Новгород-Сіверський.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:33

Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 9 пожеж.

17 березня: цей день в Україні і світі

17 березня: цей день в Україні і світі 09:30

День 1483 Російська агресія - Day 1483 Russian aggression