Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 2 грудня, 16:57:04

До другого туру щорічного обласного екологічного конкурсу допущено 45 робіт

05.05.2021   10:49Агенцiя

Розпочато другий тур щорічного обласного екологічного конкурсу «Одна планета – одне майбутнє», який триватиме до 26 травня.

Загалом до другого туру допущено 45 робіт. Так, у номінації «Північна краса України» (відзначення кращої фотографії екологічного спрямування) продовжать змагатися 29 учасників першої вікової категорії (15-18 років) та 6 другої (19 років і старше).

У номінації «Погляд у чисте майбутнє» (відзначення кращого екологічного проєкту) до другого туру пройшли 5 робіт учасників першої вікової категорії. У номінації «Довкілля і я» (відзначення кращого практичного заходу екологічного спрямування) – одна учасниця першої вікової категорії та 4 другої.

Зі списком учасників другого туру конкурсу «Одна планета – одне майбутнє» можна ознайомитися за посиланням.

Далі журі оцінюватиме роботи учасників за декількома напрямками. Серед визначених критеріїв оцінювання – актуальність теми, практична користь, обґрунтованість та методологічні підходи дослідження, адаптивність до наслідування широкою аудиторією, аргументованість висновків та інші.

На основі оцінок журі буде сформовано рейтинг робіт та визначені переможці конкурсу, яких буде відзначено дипломами та призами.

Департамент екології та природних ресурсів Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Китаєць із Білорусі купує льонокомбінат на Чернігівщині

Китаєць із Білорусі купує льонокомбінат на Чернігівщині 16:25

Громадянин Китаю Чжу Хаотянь, який тимчасово проживає в Мінську, і білоруський виробник теплоізоляційних плит "ІСТПС" (ТМ "Істплекс") мають намір спільно придбати 82,285% акцій ПрАТ "Козець" (смт Козелець Чернігівської області).

Зимуватиме 4 родини: на Прилуччині «доживає свого віку» село Покровка

Зимуватиме 4 родини: на Прилуччині «доживає свого віку» село Покровка 16:18

Переважна більшість жителів села Покровка, яке входить до Нетяжинського старостату Сухополов’янської ОТГ Прилуцького району одинокі літні люди, пише Gorod.cn із посиланням на публікацію в газеті «Прилуччина».

Найбільша тергромада Прилуччини запланувала на розвиток туризму понад 4 млн. гривень

Найбільша тергромада Прилуччини запланувала на розвиток туризму понад 4 млн. гривень 16:13

Програму розвитку туризму на території Сухополов’янської ОТГ Прилуцького району погодили на засіданні сільської ради 23 листопада, інформує сайт тергромади.

Справу стосовно секретаря міської ради суд закрив через відсутність складу адмінправопорушення

Справу стосовно секретаря міської ради суд закрив через відсутність складу адмінправопорушення 16:03

1 грудня у Деснянському районному суді Чернігова слухалася справа за відкритим провадженням за частиною 2 статті 172-7 Кодексу України про адмінправопорушення (про порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів). У діях секретаря Чернігівської міської ради Олександра Ломако співробітники Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції вбачили конфлікт інтересів.

В області проводитиметься державний моніторинг атмосферного повітря

В області проводитиметься державний моніторинг атмосферного повітря 13:25

Відповідна програма на 2021-2025 роки затверджена 30 листопада рішенням сесії обласної ради. Попередньо ініціатива пройшла процедуру погодження у Міністерстві захисту довкілля та природних ресурсів України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини