Вогнеборці ліквідували пожежу будівлі на території риболовецької бази
Жертв та постраждалих немає.
30 квітня о 15:15 до оперативно-координаційного центру Головного управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення, що у селі Лошакова Гута Чернігівського району, в двоповерховій будівлі риболовецької бази ТОВ "Природа та Ми" виникла пожежа.
О 17:00 пожежу локалізовано та о 18:15 остаточно ліквідовано на площі 300 м.кв.
Всього до гасіння залучалось 26 осіб та 7 одиниць техніки, з них від ДСНС України - 14 чоловік особового складу та 2 одиниці спецтехніки.
Останні новини Чернігівщини
Стартувало навчання для громад у Школі Безбар’єрних Маршрутів 09:30
За ініціативи Мінрозвитку стартував новий навчальний цикл Школи Безбар’єрних Маршрутів 2026, який реалізує Програма розвитку ООН (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Уряду Японії.
У Прилуках родинам полеглих Захисників вручили державні нагороди 09:28
Вчора, у Прилуцькій районній державній адміністрації вручили державні нагороди родинам загиблих Захисників України. Їх передав заступник голови Чернігівської ОДА Іван Ващенко.
15 травня: цей день в Україні і світі 09:25
День 1542 Російська агресія - Day 1542 Russian aggression
Жінки за сприяння служби зайнятості опановують «чоловічі» професії 10:36
Є люди, які не бояться починати все спочатку. Історія Валентини Будько з Бахмача — саме про це.
З початку дії програми «єВідновлення» на Чернігівщині схвалено 6,7 тисячі заяв на майже 3 мільярда гривень 09:24
Про стан реалізації в області програми «єВідновлення» розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА начальник Управління містобудування та архітектури ОДА Сергій Куреня.