Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 24 січня, 21:32:32

Проведено перше засіданні комісії з проведення конкурсів за програмою "Соціальне партнерство"

30.04.2021   10:47Агенцiя

29 квітня стартував конкурс проєктів, що можуть реалізовуватися за кошти обласної програми «Соціальне партнерство» у 2021 році.

Обласна Програма "Соціальне партнерство» на 2021-2023 роки" була розроблена на основі пропозицій громадських організацій Департаментом соціального захисту населення ОДА та затверджена рішенням Чернігівської обласної ради від 26 січня 2021 року № 18-2/VIII.

Метою та пріоритетними напрямками діяльності Програми є забезпечення взаємодії між органами влади (Чернігівською обласною радою, Чернігівською обласною державною адміністрацією) та громадськими організаціями, діяльність яких має соціальну спрямованість з вирішення актуальних соціальних питань, підвищення рівня соціального захисту окремих категорій населення, підтримки громадських ініціатив, сприяння розвитку громадянського суспільства із залученням коштів обласного бюджету.

Програма передбачає надання фінансової допомоги на забезпечення належної організації та проведення загальнообласних соціальних заходів, заходів до державних свят та визначних дат.

Для розгляду конкурсних проєктів була створена профільна комісія.

Провела перше засідання конкурсної комісії її очільниця, заступник голови облдержадміністрації Олена Дума.

В ході роботи члени конкурсної комісії затвердили регламент з оцінювання представлених проєктів та захисту конкурсних пропозицій, яким затвердили критерії відбору та приступили до розгляду поданих заявок і матеріалів, що надійшли від обласної організації УТОГ, обласного відділення Української спілки ветеранів Афганістану, громадських організацій «Центр медико-соціальної і фізичної реабілітації «ІНТЕГРАЦІЯ» та «Спілка 13 батальйону територіальної оборони», обласної організації «Союз Чорнобиль України», обласної організації ветеранів України, обласної організації УТОС, обласного відділення Українського національного фонду допомоги інвалідам Чорнобиля та Товариства Червоного Хреста України.

За значною часткою проєктів розглядалась можливість фінансування для покриття витрат на оренду приміщення, сплати комунальних послуг та енергоносіїв.

Також до уваги членів комісії були представлені такі соціально-важливі проєкти, як популяризація муніципальних електронних сервісів серед глухих та організація туристичного відпочинку людей з інвалідністю.

Громадська організація «Спілка 13 батальйону територіальної оборони» подала на розгляд цікавий проєкт для проведення виставок мистецьких робіт ветеранів АТО та поширення через мистецькі практики інформації про воєнні події на сході України з метою надання можливості для реалізації творчих ініціатив захисників Вітчизни, залучення їх до активної громадської діяльності та привернення уваги до потреб учасників АТО/ООС та членів їх сімей.

Граничний обсяг фінансування одного заходу, що подається для участі в конкурсі, становить 100 тисяч гривень, а для компенсації витрат на оренду приміщення, оплату комунальних послуг та енергоносіїв громадської організації - у сумі 50 тисяч гривень.

Останні новини Чернігівщини

Поліцейські Чернігівщини викрили підозрюваних у розбійному нападі на мешканців Ніжина

Поліцейські Чернігівщини викрили підозрюваних у розбійному нападі на мешканців Ніжина 18:02

Співробітники управління карного розшуку та кримінального блоку поліції області викрили зловмисників, які причетні до розбійного нападу на 42-річного фермера з Ніжина та його 33-річну знайому. Підозрюваним загрожує до десяти років ув’язнення з конфіскацією майна.

У Чернігівській області 25 січня відбудеться комплексна перевірка системи оповіщення

У Чернігівській області 25 січня відбудеться комплексна перевірка системи оповіщення 17:55

Департамент з питань цивільного захисту та оборонної роботи ОДА 25 січня проводитиме комплексну технічну перевірку територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення Чернігівської області з передачею всіх команд та навчальних повідомлень цивільного захисту до керівного складу районів та міст обласного значення.

За тиждень в Чернігівській області виявлено 2168 нових випадків COVID-19

За тиждень в Чернігівській області виявлено 2168 нових випадків COVID-19 17:53

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, за тиждень (17.01.2022-23.01.2022) в області зафіксовано 2168 нових випадків COVID-19.

У Чернігові проводять евакуацію всіх навчальних закладів через повідомлення про замінування

У Чернігові проводять евакуацію всіх навчальних закладів через повідомлення про замінування 14:01

У Чернігові 24 січня проводять евакуацію всіх навчальних закладів через повідомлення про замінування.

З рук в руки: як документально засвідчити договір міни?

З рук в руки: як документально засвідчити договір міни? 13:22

Бартер – це прямий безгрошовий обмін товарами або послугами. Віндосить давно заклав основи сучасних ринкових відносин, проте не залишився лише на сторінках книжок історії. Договір міни й сьогодні є розповсюдженимспособом засвідчення цивільно-правових відносин.