Ювенальні прокурори через суд вимагають оформити документи на земельну ділянку під будівлею закладу освіти
Чернігівським окружним адміністративним судом за позовом керівника Козелецької окружної прокуратури відкрито провадження про визнання протиправною бездіяльності Управління освіти, культури, туризму, сім’ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради, а також зобов’язання вжити заходів до оформлення правовстановлюючих документів на земельну ділянку загальною площею 1,9 га під будівлею закладу освіти в с. Кладьківка.
Як встановлено прокурором, відповідач тривалий час не вживав заходів щодо оформлення правовстановлюючих документів на землю під будівлею навчального закладу, чим допущено протиправну бездіяльність.
Враховуючи, що використання таких об’єктів здійснюється із порушенням вимог чинного законодавства, а відсутність правовстановлюючих документів створює передумови для зловживань щодо розпорядження приміщеннями та земельною ділянкою, а також ризики для нормального функціонування учбового процесу, прокурором прийнято рішення про необхідність вжиття заходів представницького реагування.
Пресслужба Чернігівської обласної прокуратури
Останні новини Чернігівщини
Бельгійські волонтери передали Чернігівщині пожежний автомобіль та дві «швидкі» 16:06
Сьогодні область отримала карету швидкої допомоги, спеціалізований ветеринарний автомобіль та великовантажне авто для пожежно-рятувальної служби. Автівки доставлено з Бельгії в межах благодійної ініціативи «Отець Карел для України».
Чернігівська спортсменка Анна Аврамова стала чемпіонкою Європи U-18 зі стрільби 16:04
Спортсменка Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Анна Аврамова здобула золоту медаль чемпіонату Європи U-18 зі стрільби кульової, який проходив у Таллінні, Естонія.
У Чернігові повторно пролунали вибухи: є постраждалі, під завалами можуть бути люди 13:59
Російські війська вдень 26 серпня повторно атакували Чернігів. Внаслідок удару пошкоджено складське приміщення.
Борзнянська школа ім. Христини Алчевської отримала новий спеціальний автобус 10:08
Ключі від транспорту 25 серпня передав директорці закладу Ірині Мостепан начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:05
Протягом минулої доби зареєстровано 22 небезпечні події, а саме: 22 пожежі.