За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 481 особу
За інформацією Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 28 квітня в області першою дозою щеплено 10 757 людей, з них: вакциною AstraZeneca – 8 366, вакциною CoronaVac – 951 та вакциною Comirnaty (Pfizer-BioNTech) – 1 440.
У пунктах щеплення препарат AstraZeneca введено 70 особам.
Мобільними бригадами щеплено:
- вакциною CoronaVac – 141 людину (маломобільні групи населення, опікуни, що їх доглядають та працівники критично важливих структур державної безпеки);
- вакциною Comirnaty проти COVID-19 виробництва Pfizer-BioNTech -270 осіб (працівники та люди інтернатних закладів, будинків для людей похилого віку).
Останні новини Чернігівщини
Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю 11:07
Упродовж декількох днів в області працювала делегація Міжнародного комітету Червоного Хреста (далі – МКЧХ). До роботи долучилися також представники міністерств закордонних справ європейських країн, зокрема Польщі, Чехії, Латвії, Литви та Естонії.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:04
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж.
22 травня: цей день в Україні і світі 08:36
День 1549 Російська агресія - Day 1549 Russian aggression
У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22
У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.
За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20
У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.