Виявлено 70 нових випадків COVID-19
За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 27 квітня в області зафіксовано 70 нових випадків COVID-19.
ПЛР-дослідження підтвердило захворювання у 34 ніжинців, трьох чернігівців, 10 жителів Чернігівського району, семи - Борзнянського, п'яти - Бахмацького. По чотири інфікованих у Ніжинському й Ічнянському районах; по одному - у Носівському, Ріпкинському та Сновському. З них 67 хворих госпіталізовано.
На жаль, за минулу добу зафіксовано 15 летальних випадків. З підтвердженим діагнозом COVID-19 померли 77-річний житель Козелецького району; 84-річний житель Чернігівського району; 53-річна жителька Носівського району; дві 70-річні жительки Ніжина; 75-річна жителька Прилук; 62-річна та 73-річна жителька Ічнянського району; 36-річна жителька Бахмацького району; 64-річна, 55-річна та 66-річний жителі Ніжинського району; 60-річний та 74-річна жителі Чернігова. Від основного захворювання із супутнім діагнозом COVID-19 померла 71-річна жителька Сновської громади. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким померлих.
За минулу добу в області ще 368 пацієнтів одужали від COVID-19. У Чернігові одужала 181 особа, у Ніжині - 76, у Ічнянському та Варвинському районах - по 9, у Козелецькому, Ніжинському та Носівському - по 7, у Бахмацькому, Борзнянському, Чернігівському та Менському - по 6, у Куликівському та Новгород-Сіверському - по 5, у Городнянському, Сосницькому, Ріпкинському та Бобровицькому - по 4, у Прилуках та районах: Семенівському, Сновському, Корюківському, Коропському та Срібнянському - по 3, у Талалаївському та Прилуцькому - по 2. З них 163 хворих перебували на госпіталізації.
Підтверджених діагнозів інфікованих на COVID-19 в області – 52 549, з них:
- 40 200 пацієнтів одужали;
- 10 072 знаходиться на амбулаторному лікуванні;
- 1045 перебуває на госпіталізації в ЗОЗ;
- 1139 летальних випадків;
- 93 померлі особи із супутнім діагнозом COVID-19.
За минулу добу в області проведено понад 2300 досліджень.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 10:07
Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 2 пожежі.
“Jazz-Куліса” до Міжнародного дня джазу 09:13
В останній день квітня світова спільнота відзначає Міжнародний день джазу. У межах творчого проєкту Чернігівського обласного філармонійного центру “Jazz-Куліса” джаз-бенд “BissQuit” 28 квітня 2026 року представив глядачам яскраву і видовищну концертну програму, присвячену цьому дню.
Поліція розслідує кримінальне провадження за фактом жорстокого поводження з твариною в Чернігові 09:10
28 квітня до поліції надійшло повідомлення про те, що в одному з мікрорайонів Чернігова виявлено вбиту собаку.
Із візитом на Чернігівщині – делегація австрійських парламентарів і дипломатів 09:09
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів зустріч із австрійськими парламентарями і дипломатами. У складі делегації – представники різних політичних сил, а також – посольства. Гості відвідали Ягідне. Показали їм і наслідки російських ударів по Чернігову.
Безбар’єрність як стандарт: досвід закладів культури Чернігівщини 09:07
Про розвиток безбар’єрності в культурній сфері області говорили сьогодні на брифінгу в медіацентрі Чернігівської ОВА.