Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 12 листопада, 10:25:19

Упродовж минулої доби пожежно-рятувальні підрозділи ліквідували 8 пожеж та залучалися для надання допомоги населенню

27.04.2021   14:44Агенцiя

За минулу добу на території області виникло 8 пожеж, 4 з яких у приватному житловому секторі, 1сухої трави, 1 на транспорті та 2 інші (дачного будинку та дерева), 1 особу врятовано.

В результаті цих займань пошкоджено 3 житлових будинки та легковий автомобіль. Площа, пройдена вогнем у природних екологічних системах склала 0,5 га. Основною причиною пожеж послужило порушення правил монтажу та експлуатації нагрівальних печей та димарів, а також необережність громадян у поводженні з вогнем.

Так, 26 квітня о 15:23 до оперативно-координаційного центру Головного управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про пожежу  житлового будинку в смт Ріпки по вул. Чернігівська. За викликом до місця події прибуло два відділення 6-ї Державної пожежно-рятувальної частини. На цей час відбувалося горіння на даху будинку, а в оселі спостерігалося щільне задимлення. Під час проведення розвідки вогнеборці виявили та вивели на свіже повітря 59-річного господаря, який намагався самотужки загасити пожежу. Рятувальники о 15:49 локалізували та о 16:08 остаточно ліквідували пожежу. Вогнем пошкоджено покрівлю по всій площі. Причиною пожежі стало порушення правил пожежної безпеки при експлуатації печей.

Для проведення робіт по буксируванню вантажного автомобіля з кювету на автодорозі Київ-Чернігів-Нові Яриловичі, біля с. Пилипча Ріпкинської територіальної громади залучалося відділення пожежно-рятувальної частини смт Ріпки у складі 4 чоловік особового складу та 1 одиниці техніки.

Також, 26 квітня о 16:30 групою піротехнічних робіт та підводного розмінування ГУ ДСНС України у Чернігівській області знищено 2 ручні гранати Ф-1 часів Другої світової війни, виявлені під час проведення планового технічного обстеження території біля с. Вербичі Ріпкинської територіальної громади.

ГУ ДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Чернігівщина на Національному форумі з питань реалізації порядку денного 1325 10:20

Делегація Чернігівської області взяла участь у Національному форумі «Від уроків до дій: реалізація порядку денного 1325 «Жінки, мир, безпека» в Україні», що днями відбувся у Києві.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:18

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди, 4 пожежі. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

12 листопада: цей день в Україні і світі

12 листопада: цей день в Україні і світі 09:14

День 1358 Російська агресія - Day 1358 Russian aggression

Тепло сердець та черговий транш гуманітарної допомоги: на Чернігівщину завітали французькі волонтери 13:22

Днями до Чернігова прибула сорок друга двадцятитонна фура з гуманітарною допомогою, зібраною волонтерами із дружньої Франції.

Понад 3 мільйони гривень — на підтримку сімей з новонародженими у Чернігові 12:51

Одноразова матеріальна допомога при народженні дитини буде надана ще 105 чернігівкам, які зареєстровані у територіальній громаді міста. Загальна сума виплат — 3 135 000 гривень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини