Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 26 січня, 04:55:56

Виявлено 520 нових випадків COVID-19

22.04.2021   21:18Агенцiя

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА станом на 22 квітня в області зафіксовано 520 нових випадків COVID-19.

У Чернігові підтверджено захворювання 133 осіб, у Куликівському районі - 60, у Ніжині - 55, в Ічнянському - 37, у Носівському - 32, у Козелецькому - 31, у Варвинському - 27, у Чернігівському - 24, у Семенівському - 22, у Ніжинському районі - 18, у Менському - 17, у Прилуцькому - 14, у Городнянському - 13, у Сновському - 9, у Бобровицькому та Борзнянському - по 7, у Ріпкинському - 6, у Сосницькому - 5, у Прилуках - 3. З них 73 хворих госпіталізовано.

На жаль, за минулу добу зафіксовано 11 летальних випадків. Від ускладнень, спричинених коронавірусною хворобою, померли 67-річна, 68-річний та 74-річний житель Прилук; 50-річна, 84-річна та 35-річна жителька Ніжина; 71-річний житель Бобровицького району, 62-річний житель Носівського району, 60-річна жителька Бобровицького району.
Від основного захворювання із супутнім діагнозом COVID-19 померли 66-річний житель Ічнянського району та 69-річна жителька Менського району.
 
За минулу добу ще 570 пацієнтів одужали від COVID-19. У Чернігові одужали 337 хворих, у Ніжині - 73, у Чернігівському районі - 15, у Варвинському - 12, у Козелецькому - 10, у Менському та Бахмацькому - по 9, у Носівському та Коропському - по 8, у Ніжинському, Куликівському, Ріпкинському, Борзнянському і Талалаївському - по 7, в Ічнянському, Новгород-Сіверському, Сосницькому та Срібнянському - по 6, у Городнянському, Борзнянському, Корюківському, Семенівському та Прилуках - по 5, у Прилуцькому - 3, у Сновському - 2. З них 137 перебували на госпіталізації.
 
Підтверджених діагнозів інфікованих на COVID-19 в області – 51 316, з них:
- 38 568 пацієнтів одужали;
- 9 869 знаходиться на амбулаторному лікуванні;
- 1147 перебуває на госпіталізації в ЗОЗ;
- 1071 летальний випадок;
- 91 померла особа із супутнім діагнозом COVID-19.

За минулу добу в області проведено понад 3000 досліджень.
 

Останні новини Чернігівщини

З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А

З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А 15:01

З понеділка, 26 січня, у Чернігові тимчасово змінюється схема руху тролейбусних маршрутів №3 та №7А.

Вікімарафон – 2026 у Чернігові: 25 років вільних знань та внесок нашої бібліотеки 14:56

22 січня Чернігівська ОУНБ імені Софії та Олександра Русових учергове стала осередком творення цифрової історії.

Громади Чернігівської області отримають фінансування на 9 проєктів відновлення за підтримки ЄІБ 14:54

Українські громади отримають 740,3 млн грн, для реалізації 119 проєктів відновлення громад, за підтримки Європейського інвестиційного банку.

Внаслідок атаки росіян по Ніжинському району є постраждалі: поліція документує наслідки 14:52

Сьогодні вдень ворожа армія вдарила безпілотниками по території агропідприємства у Вертіївській громаді Ніжинського району.

Коли професія не має статі: історія жінок, які обрали «чоловічу» справу

Коли професія не має статі: історія жінок, які обрали «чоловічу» справу 14:51

У сучасному світі все більше жінок доводять: професія не має статі, а новий старт можливий у будь-якому віці. Яскравий приклад — історія трьох жінок, які наважилися опанувати так звану «чоловічу» професію машиніста-кочегара котельні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини