Ніжин: відбулась нарада щодо проведення навчальних зборів з резервістами та військовозобов’язаними
19 квітня відбулась нарада щодо проведення навчальних зборів з резервістами та військовозобов’язаними батальйону територіальної оборони. У роботі засідання взяв участь перший заступник міського голови Федір Вовченко.
Для виконання завдань з посилення обороноздатності та територіальної цілісності держави відбудеться спеціальне навчання, яке триватиме 20 днів.
До навчань планують залучити 212 осіб – по 10-12 осіб із підприємств Ніжина.
Ніжинський військовий комісар Володимир Якущенко зазначив, що кожне підприємство, яке працює на території Ніжинської територіальної громади має самостійно визначити, хто з працівників пройде навчання. Але, як зазначив військовий комісар, керівництво підприємства повинно не допустити припинення роботи своєї установи.
На період навчання місце та заробітна плата працівника зберігається. Проживання та харчування – за рахунок держави, ПЛР-тестування на коронавірусну хворобу – за кошти місцевого або обласного бюджету.
Заступник міського голови Федір Вовченко зазначив, що всі особи, які є військовозобов’язаними повинні долучитись до навчальних зборів. «Захист держави – це наш прямий обов’язок», - наголосив Федір Іванович.
Відділ інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій з громадськістю
Останні новини Чернігівщини
Медіабаза Чернігів зібрала місцевих медійників на День журналіста 14:57
6 червня, у День журналіста, регіональний хаб Інституту масової інформації «Медіабаза Чернігів» організував зустріч для представників місцевих редакцій.
У шести лікарнях на Чернігівщині створили сучасні відділення амбулаторної реабілітації 14:32
У шести медичних закладах Чернігівської області з’явилися сучасні відділення амбулаторної реабілітації. Нові простори запрацювали у Городні, Козельці, Бобровиці, Куликівці, Бахмачі та Мені. Це дозволить жителям громад – як військовослужбовцям, так і цивільним чи ветеранам – отримувати якісні реабілітаційні послуги ближче до місця проживання.
Відкрито реєстрацію на відбіркові змагання «Ігри Ветеранів 2026» зі стрільби з луку, настільного тенісу та кросфіту 12:08
Міністерство у справах ветеранів України оголосило про початок реєстрації на відбірковий етап Всеукраїнських спортивних змагань «Ігри Ветеранів 2026». Учасники змагатимуться у стрільбі з луку, настільному тенісі та кросфіті.
Відбулася загальноміська нарада під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка 12:01
Сьогодні, 9 червня, відбулася загальноміська нарада під головуванням заступника Чернігівського міського голови Віктора Геращенка. Керівники структурних підрозділів та комунальних підприємств Чернігівської міської ради були зібрані з метою обговорення нагальних робочих питань та координації подальшої діяльності.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:59
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 6 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.