Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 25 січня, 07:44:28

Погоджувальна рада затвердила порядок денний 7-ої сесії Чернігівської міської ради

17.04.2021   10:26Агенцiя

16 квітня Погоджувальна рада затвердила питання порядку денного сьомої сесії Чернігівської міської ради VIII скликання, що запланована на 28 квітня. У цьому засіданні взяли участь чернігівський міський голова та секретар міської ради, голови депутатських фракцій, голови постійних депутатських комісій, а також керівники структурних підрозділів міської ради.

На початку засідання міський голова Владислав Атрошенко повідомив, що до розгляду пропонується загалом 25 питань порядку денного сесії. Він коротко прокоментував кожне з них.

Зокрема, першим у порядку денному йде питання щодо затвердження заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради. Претендент - Віктор Геращенко, який зараз є головою правління АТ «Облтеплокомуненерго».

- Він непогано орієнтується в колі питань, пов’язаних із обов’язками заступника з питань житлово-комунального господарства. Ми пропонуватимемо його кандидатуру. Він буде присутній на усіх засіданнях постійних комісій і доповість про свою біографію, кожен депутат зможе задати йому необхідні запитання, - повідомив Владислав Атрошенко.

Питання щодо проєкту інвестиційної програми ТОВАРИСТВА ФІРМА «ТЕХНОВА» включає заходи з модернізації насосного та теплообмінного обладнання на центральних теплових пунктах (7 одиниць насосного обладнання та 3 одиниці теплообмінного), придбання автомобіля спеціального призначення «Аварійно-ремонтна майстерня» на базі шасі МАЗ 4371, розробку проєкту реконструкції теплової мережі від ТК 14/8-6 до ТК 14/8-7 зі зменшенням діаметру трубопроводу (з 325 мм на 219 мм) довжиною 62 м по вул. Старобілоуській, 33 та придбання оргтехніки. Фінансування Програми передбачене за рахунок амортизаційних відрахувань на суму 2,52 млн грн.

На сесії депутати міської ради розглядатимуть також питання щодо подальшої долі пасажирського теплоходу «Казбек». Міський голова зауважив, що воно декілька років відкладалося, але вже настав час його вирішити. Наразі теплохід «Казбек» пришвартований у Жавинці. Місце стоянки щорічно обходиться в 60 тисяч гривень. З постійної команди там - тільки капітан. Судну потрібен черговий доковий ремонт, який у Чернігові зробити неможливо - треба переправляти теплохід у Київ. Вартість такого ремонту - більше мільйона гривень. Але головне - що це не вирішує питання по суті, тому що за останні роки Десна дуже сильно обміліла й використовувати теплохід по Десні все одно немає можливості.

- Це питання депутатами минулого скликання вже декілька разів розглядалося. Кілька років я утримувався від того, щоби взагалі щось робити з цим теплоходом. Тому що це пам'ять, це символ того, що Чернігів – місто, яке має чудову, чисту, прекрасну річку Десна. Але останні роки теплохід ми не могли вже використовувати. Ремонтні роботи – дороговартісні. Перспектива його використання дедалі стає все більш туманною, оскільки, реально, глибина русла Десни не дозволяє це робити, ріка міліє. І ми бачимо, що держава не виділяє відповідні кошти на очищення русел річок, які могли би бути найдешевшим видом водного транспорту. Тобто перспективи немає. Була думка, щоби його розмістити в порту і зробити там кафе. В літній період якийсь плюс від цього був би, але в зимовий період охороняти його, утримувати, займатися ремонтом - неможливо. Тим більше, що за рік-два цей корабель остаточно заіржавіє. Якщо ми продамо його – він хоча би матиме перспективу подальших відновлення та експлуатації на Дніпрі. При цьому назва буде збережена і всі ми знатимемо, що наша легенда - жива і використовується за призначенням, - підкреслив він.

Депутати міської ради також вноситимуть зміни до Комплексної цільової Програми розвитку житлово-комунального господарства, Програми розвитку електричного транспорту, Програми забезпечення діяльності КП «Міський Палац культури ім.В.Радченка», Програми сприяння забезпечення новим житлом мешканців непридатного для проживання та застарілого житлового фонду. Ці питання попередньо погоджувалися на засіданні виконавчого комітету міської ради.

Крім того, на сесії розглядатиметься ряд бюджетних та земельних питань.

Окрім того, Владислав Атрошенко анонсував, що на пленарному засіданні буде оголошена заява щодо позиції міського голови та органів місцевого самоврядування відносно загроз, які сьогодні має наша країна через накопичення військ РФ на кордоні України.

- Місцеве самоврядування за таких обставин повинне бути надійною підтримкою Збройним силам України та надійним високоорганізованим учасником всіх організаційних заходів по підготовці та здійсненню територіальної оборони. Ця заява повинна містити чітку, тверду та зрозумілу позицію міського голови і місцевого самоврядування щодо того, що буде відбуватися, якщо буде подальша ескалація з переходом у військові дії. Зокрема, місцеве самоврядування буде підставляти плече Збройним силам України в усіх заходах, які потребуватиме ситуація, - наголосив він.

Усі запропоновані проєкти питань порядку денного 7-ї сесії Чернігівської міської ради 8-го скликання депутати будуть розглядати на засіданнях постійних комісій, які проходитимуть протягом наступного тижня. Ознайомитися з ними можна на офіційному вебпорталі Чернігівської міської ради в розділі «Публічна інформація».

Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Поліцейські Чернігівщини викрили підозрюваних у розбійному нападі на мешканців Ніжина

Поліцейські Чернігівщини викрили підозрюваних у розбійному нападі на мешканців Ніжина 18:02

Співробітники управління карного розшуку та кримінального блоку поліції області викрили зловмисників, які причетні до розбійного нападу на 42-річного фермера з Ніжина та його 33-річну знайому. Підозрюваним загрожує до десяти років ув’язнення з конфіскацією майна.

У Чернігівській області 25 січня відбудеться комплексна перевірка системи оповіщення

У Чернігівській області 25 січня відбудеться комплексна перевірка системи оповіщення 17:55

Департамент з питань цивільного захисту та оборонної роботи ОДА 25 січня проводитиме комплексну технічну перевірку територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення Чернігівської області з передачею всіх команд та навчальних повідомлень цивільного захисту до керівного складу районів та міст обласного значення.

За тиждень в Чернігівській області виявлено 2168 нових випадків COVID-19

За тиждень в Чернігівській області виявлено 2168 нових випадків COVID-19 17:53

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, за тиждень (17.01.2022-23.01.2022) в області зафіксовано 2168 нових випадків COVID-19.

У Чернігові проводять евакуацію всіх навчальних закладів через повідомлення про замінування

У Чернігові проводять евакуацію всіх навчальних закладів через повідомлення про замінування 14:01

У Чернігові 24 січня проводять евакуацію всіх навчальних закладів через повідомлення про замінування.

З рук в руки: як документально засвідчити договір міни?

З рук в руки: як документально засвідчити договір міни? 13:22

Бартер – це прямий безгрошовий обмін товарами або послугами. Віндосить давно заклав основи сучасних ринкових відносин, проте не залишився лише на сторінках книжок історії. Договір міни й сьогодні є розповсюдженимспособом засвідчення цивільно-правових відносин.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини