Голова облдержадміністрації Анна Коваленко провела чергову зустріч з представниками громад Чернігівщини
13 квітня на нараду до облдержадміністрації були запрошені керівники ОТГ Чернігівського району.
Традиційно йшлося про найактуальніші питання життєдіяльності територій. Зокрема - про державну підтримку та соціальний захист учасників бойових дій та членів їх родин, основні показники економічного та соціального розвитку громад. Детально було розглянуто хід вакцинації та інших протиепідемічних заходів на теренах Чернігівського району.
Станом на сьогоднішній ранок у Чернігівському районі було зафіксовано 21 940 підтверджених випадків захворювання на коронавірусну інфекцію. Це майже половина усіх випадків, зареєстрованих в області. На території району працює одинадцять закладів охорони здоров’я, два з них - Козелецька та Чернігівська центральна районна лікарня - мають спеціалізовані відділення для лікування хворих на Covid-19. Відділення у Чернігові розраховане на 150 ліжок, у Козельці – на 90. Обидва на сьогодні заповнені приблизно на 70%. Крім того, особливо важких хворих госпіталізують до обласної лікарні, де зі 150 ліжок 107 вже зайняті хворими, які потребують постійної кисневої підтримки.
Ситуація напружена, проте й вона не спонукає багатьох медичних працівників щепитися від коронавірусу. Темпи вакцинації в районі незадовільні, що негативно відбивається на виробленні колективного імунітету. Тож керівництво ОДА звернулося до голів громад з проханням активізувати роз’яснювальну роботу та залучати до вакцинації якомога більше громадян визначених МОЗ категорій.
- Прийняття вчасних правильних управлінських рішень є основою для досягнення позитивних результатів, — підсумувала голова облдержадміністрації. - Керівники усіх підрозділів ОДА готові надавати будь-яку можливу підтримку головам громад, щоб, попри всі проблеми та труднощі, завдання, що стоять перед органами державної влади та місцевого самоврядування, були виконані.
Останні новини Чернігівщини
Доступ до послуг за будь-яких умов: про Індекс цифрової трансформації громад та Starlink – на брифінгу в ОВА 16:44
На національній платформі «Дія.Цифрова громада» працює унікальний інструмент – Індекс цифрової трансформації, який дозволяє в режимі реального часу вимірювати рівень цифровізації громад України.
На Чернігівщині триває декларування зброї: поліція нагадує громадянам про необхідність обов’язково задекларувати знайдену або отриману вогнепальну зброю та боєприпаси 16:19
Поліція інформує: декларування раніше знайденої або отриманої вогнепальної зброї звільняє людину від кримінальної відповідальності за її незаконне зберігання та надає право законно залишити зброю в себе.
Новгород-Сіверські поліцейські затримали торгівця наркотиками 15:28
Оперативники та слідчі Новгород-Сіверського райвідділу поліції викрили незаконну діяльність 55-річного зловмисника, який систематично займався збутом наркотичних засобів. Зловмисника поміщено до ізолятора тимчасового тримання.
Про стан прибирання міста та подальші завдання — за підсумками наради 14:47
На щотижневій загальноміській нараді 31 березня начальник комунального підприємства «Муніципальна варта» Ігор Дєдіков прозвітував про результати інспектування території міста.
Учень з Чернігівщини виборов призове місце на Всеукраїнській олімпіаді з математики 14:18
Молодь Чернігівщини вкотре демонструє незмінне прагнення до підкорення нових наукових висот.