Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 25 лютого, 13:37:40

За допомогою чотирьох сіток порушник впіймав 29 кг риби на понад 8 тис. грн збитків, - Чернігівський рибоохоронний патруль

13.04.2021   10:52Агенцiя

12 квітня, в період нерестової заборони, Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході спільного рибоохоронного рейду разом з представниками Національної поліції області на р. Десна, поблизу с. Воловиця Комарівської громади Ніжинського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

Місцевий житель виловлював рибу за допомогою заборонених знарядь лову – 4 од. сіток зяберних (одностіних). В протизаконний спосіб порушник добув 29 кг риби: синець – 44 екз., плітка – 29 екз., плоскирка – 22 екз., по 3 екз.ляща і окуня та по 1 екз. щуки, судака, краснопірки і карася сріблястого. Збитки, завдані рибному господарству України, склали 8 449 грн.

На місце вчинення правопорушення було викликано слідчо - оперативну групу Ніжинського відділу поліції.

Нацполіцією відомості про кримінальне правопорушення внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

На порушника складено адміністративний протокол за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Матеріали справи будуть направлені до Ніжинського районного суду для винесення рішення про притягнення винної особи до відповідальності. Рибу і заборонене знаряддя лову вилучено.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 12:09

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

«Мечем і волею»: у Чернігові погасили нову марку 11:59

Уже традиційно історичні дати в Україні закарбовуються в поштових марках. Тож і в день початку повномасштабної війни рф проти Української держави офіцери оперативного командування "Північ" за традицією долучилися до погашення нової поштової марки від Укрпошта.

До уваги водіїв! Тимчасово ускладнено рух по вулиці Воскресенській, 23 08:27

У зв’язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт на водопроводі діаметром 100 мм по вулиці Воскресенській, 23, тимчасово ускладнено рух транспорту в зоні виконання робіт.

Повідомлено про підозру “директору” філії  агропідприємства, яке окупанти привласнили на Луганщині

Повідомлено про підозру “директору” філії агропідприємства, яке окупанти привласнили на Луганщині 08:26

Депутат селищної ради Старобільського району після окупації Луганської області добровільно обійняв посаду директора філіалу агрокомпанії та схиляв колишніх працівників до співпраці з ворожою владою.

25 лютого: цей день в Україні і світі 08:24

День 1463 Російська агресія - Day 1463 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини